davillo tekstil

Pileli Perde'nin Yeni Markası L'accordéon...


Pileli perdenin yeni markası Laccordéon, 60 yıllık tecrübesi ile Bayramlar Dokuma'nın imzasını taşıyor. 

Haber: Emel Benli / Çorlu / Tekirdağ

Perde sektörünün öncü ve marka firmalarından Bayramlar Dokuma, yeniliklerin altına imza atmaya devam ediyor. Bu kez de sektörümüzün ciddi açığı olan pileli perde konusunda, siz değerli iş ortaklarına, her konuda olduğu gibi bu konuda da çözümler getirmiştir. 

Sektörümüzün üretim şehirlerinden biri olan Çorlu'da, çok ciddi kapasitelerle iplik üretiminden kumaşın son aşamasına kadar sizlere hizmet veren Bayramlar Dokuma, yeni çıkartmış olduğu L'accordéon  Perde ile arge ve üretimde ki gücünü bir kez daha göstermiştir. Kumaşın üretim aşamasından tutunda, kırım aşamasına kadar Bayramlar imzasını taşıyan L'accordéon Kumaş, artık siz değerli sektör mensuplarımızın hizmetindedir. Şimdilik 140 varyanttan oluşan L'accordéon Perde Seti, ketenden tutunda jakarlı kumaşlardan oluşan zengin bir çeşitliliğe ve renk skalasına sahiptir.

Ayrıca bütün bunlarla kalmayan Bayramlar, kendi üretimi dahilinde, kendi çatısı altında ki beğendiğiniz her türlü kumaşların pile kırımını da siz değerli müşterileri için kırabilecek kapasite de olup; yine sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sınırlarını zorlamaktadır. "Hiç kimseye dayatmamız yada bağlantı vereceksiniz diye bir zorlamamız yoktur. Tam tersine bizi, yani Bayramları temsil edecek, markamızı taşıyacak değerli dostlarla yola devam etmek istiyoruz. Biz onlar için varız." diyen Bayramlar Dokuma Yön. Kur. Başkanı Sayın Kürşat Bayram, bu cümleler ile esnek ticaretinden tiolar verdi...Tam da perde sektörünün ihtiyacı olan güven ve moral cümlelerini; böylesine pozitif kelimeleri bir araya getirerek kurdu... Tüm mekanik perde imalatçılarımıza bir fırsat sunan Bayramlar, herkesi bu yeni oluşumları için çatıları altına bekliyor.

Cam balkonlarınızdan tutunda, en kritik camlarınıza kadar uygulayabileceğiniz L'accordéon, özellikle kış bahçeleriniz ve kişiye özel tasarımlarınızda hayat bulacak ve firmanıza fark getirecek olup; sektör rakiplerinizi imrendirecektir. Sizde firmanıza fark katmak ve sektörden biraz daha önde olmak istiyorsanız Bayramlar'dan L'accordéon'u talep etmekte gecikmeyiniz... L'accordéon ile güzel işlerin altına imza atarken; gerçekleştireceğiniz projelerinize L'accordéon ile nefes aldırmış olacaksınız.

Sizler için 60 yıldır üreten, yurt dışı ihracatında ve yurt içi ticaretinde her zaman takip ve taklit edilen Bayramlar Dokuma'nın, yeni üretimi olan L'accordéon; son yeniliği de olmayacaktır. Fırından yeni çıkmış olan bu yemeğin yerine hemen yenisi fırına sürülmüştür bile...Bayramları takip edin ve sırada ki yeniliği bekleyin...Her daim sizin için kolları sıvayan Bayramlar Ailesi'ne bizde sizler ve sektörümüz adına teşekkür ederken; Türk menşeili ve Bayramlar Patenti taşıyan L'accordéon'a bol şanslar dileyelim. Sektörümüzün gelişiminde hayırlı olacağına inandığımız bu ürünü camlarınızda görmek dileği ile, Bayramlar Yön. Kur. Baş. Yardımcıları olan Kurşat ve Erşat Bayram'a sektörümüze sağladıkları kazanımlar için bir kez daha teşekkür edelim... 

Tasarlaması ve üretimi Bayramlar'dan, kazanması sizden...Teşekkürler L'accordéon.

BAYRAMLAR DOKUMA A.Ş.

İletişim: Ulaş Vakıflar Köyü Bademlik Mevkii  Ergene / Çorlu / Tekirdağ
Tel: 0282 655 70 70
Gsm: 0549 654 25 82
E-posta: export@lekuer.com
Web: www.lekuer.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 816953

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.