davillo tekstil

Ekin Brode Çok Yakında Ankara'da...

" Türkiye'nin Perde Üreticisi Ekin Brode" çok yakında Ankara'da...

Haber: Emel Benli / Ankara

Türkiye'nin perde markalarından biri olan Ekin Brode, Bursa ve İzmit'ten sonra üçüncü şubesini Anadolu'ya daha iyi hizmet verebilmek için Ankara'da açıyor. "Türkiye'nin Perde Üreticisi Ekin Brode'yi yıllardır istikrarlı bir şekilde gerçekleştirdiği etkinlikler ile bilirken, Ankara'da düzenlediği tek kişilik perde fuarı ile iyiden iyiye diğmalarımıza kazımış bulunmaktayız.Başarıya doymayan tül ve fonluk toptancısı Ekin Brode Modell ve Pera markaları ile yenilikçi anlayışla siz değerli perdecilerimize Türkiye genelinde hizmet verirken sektöre zebra ve stor kumaşı toptancılığı ile de hizmet vermek için kolları sıvadı.

Ankara'nın Gülveren Semti'nde yan yana iki ayrı mağazaların birleştirilmesi ile oluşan kocaman bir alanda siz değerli Ankara'lı perdeciler başta olmak üzere Anadolu'nun diğer şehirlerini de hizmet verecek olan Ekin Ailesi, bu yeni oluşum için çalışmalara başladı bile...Çok yakında hizmetinizde olacak olan Ekin Brode Ankara  şubesi bünyesinde tül ve fonluk grupları, ayrıca stor ve zebra toptan kumaşı ile aslında perde sistemcilerimizi rahatlatacak bir hizmet sunacaktır.

Bir proje firması olan Ekin Brode, Yön. Kur. Başkanı Sayın Emrah Ekin'in bir birinden değerli projeleri ile hep ileriye doğru yol alırken, Ankara için bu hizmet; Ankara sektörüne hareketlilik ve tatlı rekabetide yanında getirecektir. Hayırlı olsun dileklerimizi bir kez daha yeniliyor ve Ekin Brode'nin başarılarının devamını diliyoruz. Teşekkürler Ekin Brode...

Adres: Örnek Mah. Gültepe Cad. No: 17 / 2- A / Altındağ / Ankara
Gsm: 0543 204 16 45

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 761781

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.