davillo tekstil

Acatay'dan Süper Sessiz Motorlu Perde Motorları


Motorlu Perde Sistemlerinin Yeni Markası Novo...

Haber: Emel Benli / İstanbul

2002 yılında perde sektörüne ilk adımını atan İstanbul merkezli Acatay Motorlu Perde Sistemleri, müşteri memnuniyeti ön planda olmak üzere, kalitesinden asla ödün vermeden günümüze dek, varlığını sürdürmüş ve son 5 yıldırda motorlu sistemler konusunda teknolojiye kulak vererek yenilikçi bir kimlikle yoluna devam etmektedir.

Nova markası adı altında, otomosyon uyumlu alıcısız mekanik limit ayarlı stor perde motorları, entegre alıcılı mekanik limit ayarlı stor perde motorları, entegre alıcılı elektronik limit ayarlı (vericiden) stor perde motorları, entegre pilli ve alıcılı elektronik limit ayarlı şarjedilebilir stor perde motorları, yana kayar perde motorları, kış bahçesi motorları,kontrol sistemleri, özellikle süper sessiz çalışan motorlar, aksesuarlar, alüminyum profiller, TR04 Trajlı Ray Sistemleri ile İstanbul Tekstilkent'ten kapılarını tüm Türkiye'ye açmıştır.

Yenilikçi kimlikle müşterilerini karşılayan Acatay, Novo stor perde motorları markası ile kaliteyi sektörümüzle buluşturmuştur. Novo'da aklımıza ilk gelen en son teknulojik motor sistemleri ve tabi ki geliştirilebilir marka oluşu ve en önemlisi de sürdürülebilir hizmet kavramıdır.

Kalite arayan ve yaptığı işte yenilikçi kimlikleri arkasına almak isteyen tüm sektör mensuplarımıza Novo Motorlu Sistemler markasını önerir, Novo'nın da arkasında Acatay olduğunu hatırlatırız.

Sizde bir Acatay bayisi olmak istiyorsanız, yeniliği mağazanıza götürmek istiyorsanız, Acatay'dan Novo'yu talep ediniz.

ACATAY MOTORLU PERDE SİSTEMLERİ
Gökhan Acatay
İletişim: Tekstilkent Cad. 10 A Blok No: 115 Esenler / İstanbul
Tel: 0212 438 47 13 - 14
Fax: 0212 438 47 13

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 168830

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->