davillo tekstil

Royalde 2021 Belek Tatilinin 3. günü...

Royalde dostları,gurbetten sılaya keyifli gelirken; geçirilen dört günün sonunda, sıladan gurbete birazcık buruk döndüler...


Haber: Emel Benli / Antalya

7 ve 10 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya / Belek'te bir birinden değerli bayilerini bir araya toplayan Royalde Home, tatilinin sonuna geldi. Kirman Belazur Otel'de çok keyifli bir dört gün geçiren Royalde dostları, 10 Ekim akşamı tatillerini sonlandırdılar.

Tatilin üçüncü gününde de çok eylenen Royaldeciler, güneş, deniz ve çeşitli aktiviteler ile günü tamamlarken; gün içinde düzenlenen futbol turnuvasının kazanan takımıda, günün sonunda Sayın Orhan Çağatay'ın elinden ödüllerini aldılar. Kaplanlar grubu zorlu mücadelelerinin sonunda diğer Royalde sevdalıları ile birlikte boya ve köpük partisi, ardındanda güzel bir gece eylencesi ile yılın stres ve yorgunluğunu attılar.

Görseller ve videolardanda anlaşılacağı üzre tam anlamı ile dört dörtlük bir tatil geçiren Royalde Home Bayileri, aynı tatilin devamını seneyede talep ettiler. Bu talebe karşılık, Royalde Yön. Kur.  Baş. Sayın Orhan Çağatay ve Royalde Yön. Kur. Baş. Yar. Sayın Serkan Çağatay geleneksel hal alan bu tatil etkinliğini, 2022 senesinde de tekrarlayacakları sözünü verdiler.

Aynı zamanda ürün anlamında kalite ve yenilik anlayışından asla ödün vermeyerek, sürekli yeni ürünler için  arge çalışmalarının hiç bitmeyeceğini ve değerli iş ortakları için her an üretim anlayışı ile yol aldıklarını belirten Sayın Orhan Çağatay; tatil için Antalya'da bir araya gelen tüm dostlarına teşekkür etti.

Başta Kayseri olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinden ve aynı zamanda Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden bu etkinliğe katılan Royalde Home'un bir birinden değerli dostları'da, Royalde Ailesine ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini bırakarak memleketlerine doğru yola çıktılar.

Özellikle Almanya, Hollanda ve Fransa'dan katılan Royalde dostları, gurbetten sılaya keyifli gelirken; geçirilen dört günün sonunda, sıladan gurbete birazcık buruk döndüler...


 
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 130768

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.