davillo tekstil

Royalde 2021 Antalya Tatili Kirman Belazur Otel'de Başladı...( 1. gün )


Tüm zamanların firması Royalde...

Haber: Emel Benli / Belek / Antalya

Sevgili Perdeciler Kayseri merkezli tüm zamanların firması Royalde, geleneksel hale getirdiği tatilinin bu sabah startını verdi. Antalya / Belek'te bulunan Kirman Belazur Otel'de bir birinden değerli iş ortaklarını bir araya toplayan Royalde, yenilikçiliğin yanı sıra müşterilerine verdiği değerle de sık sık gündeme gelmekte ve sektörün en sevilen firmaları arasına girmiş bulunmaktadır. 

Gerçekleştirdiği propjelerle sık sık gündemi teşkil eden Royalde Grub'a ait Royalde Home, geleceğe sağlam adımlarla yol alırken; işine ve müşterilerine duyduğu saygı ile belirlediği rotaya doğru ilerlemektedir.

Antalya Belek'te bol güneşli ve bol aktiviteli, deniziyle havuzu ile dostlarına bir tatil yaşatmaya başlayan Royalde, bu yıl tatil etkinliğinin ikincisini düzenlemiştir. Değerli iş ortaklarının performaslarını yükseltmek için düzenlediği tatil, 10 Ekim tarihinde son bulacak olup; diğmalarda uzun süre yer edeceğe benzemektedir.

Hepimizin gerçekten ihtiyaç duyduğu bu tatil, Royalde sevdalıları için çok iyi olurken; yenilikçi Royalde Home'un iş ortakları için tasarladığı yeni ürünlerde; müşterilerini bir kez daha şaşırtmış oldu.

Uzun yıllar perde sektöründe varlığını koruyacak olan baskılı storlarda çığır açan ve kendisini de aşan Royalde, üç boyutlu stor dikey perdelerle en başarılı firmalar arasındadır. 

Bu başarısını genç işadamımız Royalde Grub'un Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan Çağatay'ın ve Royalde Grub'un Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Serkan Çağata'ın başarısına ve azmine; Royalde'ye güvenen dostlarının istikrarına ve Royalde Ailesine olan inaçlarına bağlıyoruz.

Ve sizleri tatilin birinci gününde yakaladığımız kareler ve yaptığımız röportajlar ile başbaşa bırakıyoruz. Tüm zamanların firması Royalde'nin başarısını sizlerle paylaşıyoruz. Aslında bir azmin hikayesinden sadece bir kesit paylaşıyoruz. Sevgili Royalde'cileri de kum, deniz ve güneşle başbaşa bırakıyoruz...


 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 215190

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->