davillo tekstil

Royalde Bayileri Antalya / Belek'te Buluşacak...


Royalde Bayileri Antalya / Belek'te Buluşacak...

Haber: Emel Benli / Kayseri

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere tüm bayilerini Antalya / Belek'te, bir bayi toplantısı ile bir araya getirecek olan Royalde, sektörümüzde son yılların bayiler toplantısı düzenleyen bir kaç firmasından biri...

Antalya / Belek'te bulunan Kirman Belazur Resort Otel'de, 7 ve 10 Ekim tarihleri arasında bayilerine bir tatil etkinliği sunacak olan Royalde, sektörde istikrarlı yürüyüşüne devam ediyor. Yeniliklerin peşini bırakmıyor.... Senelerdir aynı rotada ki müşteri kimliğine her geçen gün yenisini ekleyen Royalde Grup, büyümekte  karalı...

Şu sıralar sektörün dikkatini çeken ve merak konusu uyandıran, yaptığı işler sebebi ile kendinden bahsettiren Royalde, bütün zamamların sistem markası adayı iken; artık, adaylıktan çıkıp bir Türkiye markası olmuştur.

Müşterilerinden aldığı güç ve güvenle, büyüyen Royalde; müşterilerine gösterdiği özeni, ikinci bir tatil etkinliği ile bir kez daha gösterecektir.

Keyif dolu ve bol eylenceli bir tatil müşterilerini beklerken, çalışmaktan bir an bile vazgeçmeyen Royalde, güçlü argesi ve sürdürülebilir iş gücü ile geleceğe yelken açıyor.

Tarih: 7 - 10 Ekim 2021
Yer: Boğazkent 31. Sk. No: 8  Serik / Belek / Antalya
Tel: 0242 242 527 41 00
İrtibat: Çağrı Ekici: 0549 354 18 58

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 247472

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.