davillo tekstil

Perde Satıcıları Dergisinin 3. Sayısı Çıktı.


Perde Satıcıları Dergisi Ağustos- Eylül 2021 / 3. Baskısı Dağıtımı Tüm Türkiye’ye Dağılmaya Başladı.

Sektörümüzün Kıymetli Mensupları, iki sezondur karşı karşıya kaldığımız Corona  virüsün hayatımızı, hatta işimizi etkilediği, devletimiz tarafından getirilen yasakların da üstüne cabası olduğu bir dönemi geride bırakacağımız ümidi ile hepinize hayırlı işler diliyorum.

İlk baskısını Mart ayında gerçekleştirdiğimiz ve tarafınızdan talepler alarak hayata geçirdiğimiz “Perde Satıcıları Dergisi’nin” üçüncü baskısını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Türkiye’nin dört bir tarafında ki siz değerli perakendecilerimize, toptancılarımıza, üreticilerimize ve tedarikçilerimize ulaşmak için yola çıkan perde dergimiz, sizden haberlerle dopdolu olmakla birlikte; sektörün nabzı, yenilikçi firmalar, yeni ürünler ve daha nice sektör haberlerini içinde taşıyor.

Masa başında değil, bizzat sahada gerçekleştirilen haberler ve her biri ayrı üstatların kalemlerinden çıkan yazılar, aynı zamanda her bir emekçimizin emeklerinin izdüşümü olan bu dergi; emek verilen iki ayın birikimlerinin kağıt üzerine yansıyarak masalarınızda yerini almasıdır.

Mağlum bildiğiniz üzere her yıl düzenlenen İstanbul Uluslararası Evteks Fuarının iptali biraz bizim yeni baştan çalışmamıza maul oldu. Sektörümüzden gelen istekler doğrultusunda bizde “ Perde Satıcıları “ ailesi olarak uzun süren altyapı hazırlıklarımızı tamamlayarak bir Sanal Perde ve Ev Tekstili fuarı hazırladık. Üretici, toptancı ve tedarikçilerin stand açacağı sanal perde fuarında, uygun bütçelerle, zaman ve maliyet kaybı olmadan stand yetkilileri ile canlı görüşme yaparak alış veriş yapabilirsiniz. Amacımız işinizi dijitalde de büyütmek ve bu engin denizde size özel bir dünya tasarlamak.

Bilgisayarınızla, istediğiniz yerden, internete bağlanarak fuara katılabilirsiniz. Yeni pazarlara ulaşabilir, iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Emel Benli

Araştırmacı Yazar, Haber Editörü

Online Katalog İçin Tıklayınız.

www.perdesaticilaridergisi.com/3--sayi-agustos-eylul-2021


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 548847

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.