davillo tekstil

Harun Tekstil – Blue Gold Perde Mağazasının Açılışını Gerçekleştirdi…

Adana'nın saygın firmalarında olan Harun Tekstil, Blue Gold Perde Mağazasının Açılışını Gerçekleştirdi…

Haber : Emel Benli / Adana

Adana’da saygın bir kimlikle perde sektörüne toptan ayağında hizmet veren iş insanımız Harun Tekstil’in sahibi Sayın Harun Reşit Lökçe, güçlü markası Blue Gold’un ürünlerinden dizayn ettiği showroomunun açılışını 10 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirdi. Perde, perde aksesuarları ve ev aksesuralarından oluşan showroom ev tekstil tarihinin en güzel showroomlarındandı. Ambiansı yüksek, renklerin desenlerle dans ettiği showroom, mimari dokunuşlarla 10 numara, 5 yıldız olmanın ötesine geçerek, ar-ge tamamen Harun Tekstil’e ait olan ürünlerin hayalden gerçeğe taşınmasıdır.

1500 m2 alana yayılı 5 katlı mağazada; perdeye, ev tekstiline, kesim ve stoklara ayrılmış katlardan düzen ve özen yansıtırken; kaliteden de ödün verilmemiştir. Sayın Harun Reşit Lökçe’nin işine olan özeni ve sevdası; disiplin anlayışının da önünde olup; güler yüz politikası güdümlemiştir.

Tek varlığı olan sevgili kızı Fatma için yapamayacağı hiçbir şeyin bulunmadığı bu dünyada; Harun Bey’in dünyayı sevgili Fatma için döndürdüğü doğrudur. Yine Fatma’nın hayalleri gerçek olsun diye bu güzel showroomu  hayata geçiren Harun Bey, mutluluğunu dostları ile paylaşmıştır.. Açılışta kendisini yalnız bırakmayan Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı Sayın İsmail Acı, YK Başkan Yardımcısı Sayın Yücel Bayram, Gençler Tekstil’in ( Kupon Life) Sahibi Sayın Kubilay Tuzcu, Alaçatı Home’un Sahibi Sayın Tahir Zaimoğlu, sektörümüzün bir birinden kıymetli mensupları, Harun Bey’in yakın dostları ve aile bireyleri, Değerli Adanalıların toplandığı açılışta bütün kalpler sevgili Fatma için atmıştı.

Bu güzel günde Harun Tekstil’in bir birinden değerli çalışanları ve Harun Tekstil’e  dokunuşları ile çok şey katan Mağaza Müdüresi  Sevgili Çilem Olcay’ı unutmuyor sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İlgi ve alakaları karşısında kendimizi özel hissettiğimiz güzel bir gün geçirirken; bizde Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi olarak, kalbimizin yarısını Fatma ile bırakıyor ve Fatma’yı gelecekte çok çok iyi yerlerde şimdiden hayal ediyoruz.  Bu gün Dünya sadece Fatma için dönsün… Yüzü gibi, kalbide güzel Fatma için…

HARUN TEKSTİL / BLUE GOLD PERDE TASARIM

Harun Reşit Lökçe / Ftama Lökçe

Adres:
Yüzüncüyıl Mh. Dr. Sadık Ahmet Blv. 85002 Sk. No: 25-5 C ( Şenbayrak Plaza Altı ) Çukurova / Adana
Tel:
0 322 352 51 87
Gsm:
0 533 703 15 11
Web:
www.bluegold.com.tr


 


 


 
 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 433475

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.