davillo tekstil

EYLÜL TEKSTİL WOOFTEX KARTELA SETİ ve ŞHOWROOM LANSMANI GERÇEKLEŞTİRDİ.


EYLÜL TEKSTİL WOOFTEX MARKASI İLE SEKTÖRE GİRDİ.


Haber: Emel Benli / İstanbul

İstanbul Pendik’ten sektörümüze tül ve fonluk toptancılığı ile katkı sağlayan “Eylül Tekstil” yeni bir oluşumun içerisine girerek “Wooftex” markası ile sektöre bir perde sistemleri imalathanesi kazandırdı. Eylül Tekstil’in sahibi Sayın Gökhan Kaya; yeni firmasının ortağı Pendik Spor’un Başkanı Sayın Mustafa Şahinyılmaz’ın sevgili oğlu Kaan Şahin Yılmaz ile bir yola çıktı. Genç girişimcimiz Sayın Kaan Şahinyılmaz’ı sektörümüze kazandıran Sayın Gökhan Kaya, İstanbul’un önemli toptancılarından biri olup; yenilikçi kimliği ve bir Dünya Markası olan Aydın Örme’nin İstanbul ve Trakya Bölge Ana Bayisi olması sebebi ile tercih edilen bir sektör mensubumuzdur.

Her oluşumunda sektör tecrübesini konuşturan Sayın Kaya, “Wooftex” markasının lansmanı için, 2 Eylül 2021 tarihinde bir açılış ile “Woof Tex’in” ürünlerinden oluşan şhowroomunun açılışını gerçekleştirdi. Bu açılışa özel de Eylül Tekstil’in bünyesinde yer alan showroomda ki  ürünleri görücüsüne bir etkinlik ile sundu.

Etkinlik, 2 Eylül de gerçekleştirilen açılış ile başlayıp, 3 Eylül akşamına kadar sürecekken; gelen talepler üzerine uzatılarak, 5 Eylül Pazar gününe kadar uzatıldı.

Açılışta Sahinyılmaz ve Kaya Ailelerini yalnız bırakmayan Pendik Belediye Başkanı Sayın Ahmet Cin ve Pendik Belediyesi protokolü, Pendik Spor üyeleri ve Pendik Spor oyuncuları, Pendik’in değerli halkı, Eylül Tekstil’in değerli müşterileri, sektörümüzün değerli toptancıları ve değerli basın mensuplar ile gerçekleştirilen açılış, Wooftex Ailesi’nin ilk anısı olmuştur.

Zebralar, storlar, plise perdeler, dikey perdeler, zipler, blackout perdeler, metal ve ahşap jalüziler, tül perdeler ve fonluk kumaşlardan oluşan showroom ile yenilikçi kişiliğini ortaya koyan Gökhan Kaya’ya yeni ortağı genç girişimcimiz Kaan Şahinyılmazı emanet ediyoruz.  Gökhan Beyin tecrübesi, Kaan Bey’in dinamizmi ile harmanlanacak ve Woof Tex’i yarınlara taşıyacaktır diyerek, her iki sektör mensubumuza da başarılarının devamını diliyoruz.   

EYLÜL TEKSTİL & WOOFTEX

İletişim: Velibaba Mah. Ankara Cad. No:110 Pendik / İstanbul
Tel:
 0850 650 30 30 

Whatsaap: 0549 781 67 40
Web: 
www.perdereyonu.com
E - Posta: 
kurumsal@perdereyonu.com 


 


 


 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 716716

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.