davillo tekstil

Efeteks Metal ve Ambalaj / İstanbul

Efeteks Metal ve Ambalaj / İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul

2015 yılında İstanbul Arnavutköy’de kurulan Efeteks Metal, perde sistemleri aksanları pazarlayarak, müşterilerini kalite ile buluşturuyor. 25 yıllık tecrübenin adresi Efeteks Metal, ürün kalitesi, termin süresi, ahlakı ticaret anlayışı ve güvene dayalı hizmet anlayışı esası ile sizlerden gelen arz ve talepleri karşılamaya devam ediyor.

Efeteks Metal’in sahibi, Sayın Hüseyin Aydın, sektöre dayalı tecrübelerini siz değerli müşterileri ile paylaşarak, üstün hizmet kalitesinden ödün vermiyor. Üretimde hızlı ve doğru satış politikası, sahada yüksek verimlilik, ve uygun fiyat politikası ile temellerini sağlamlaştırıyor. Her zaman güvenilir firma olabilmek için misyonundan ödün vermeyen Sayın Aydın; müşterilerinin beklentilerini karşılayabilmek için yaptığı işi son derece önemsiyor. Çünkü sizlere değer veriyor…

Doğru hizmetin geleceğe yatırım olduğunu düşünen Sayın Hüseyin Aydın, bir nevi verdiği hizmetin firması için teminat olduğunu bilerek, farkındalığını ortaya koyuyor.

Sistem perdeleri tedarik kısmında metal gruplar, zincir grupları ve plastik gruplar olmak üzere üç ana bölümde ürünlerini gruplandıran Efeteks Metal, aynı zamanda itina ile çalışmalarını gerçekleştirdiği bir ürün kataloğu ile de siz değerli dostlarına yaptığınız işte kolaylık sağlıyor.  

Geniş müşteri ağı, fiyat etiketi istikrarı ile geleceği güvenle adımlayan Sayın Hüseyin Aydın, “25 yıllık tecrübemizle, tüm müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.” diyor ve her gün yaptığı işin üzerine bir tuğla daha koyuyor…

Efeteks Metal ve Ambalaj

İletişim: Anadolu Mah. Mücevher Sk. No: 40 / A- 1 Arnavutköy / İstanbul

Hüseyin Aydın

Tel: 0 212 681 07 07

Gsm:  0 537 632 20 41

Web: www.efeteksmetal.com

E- posta: info@efeteksmetal.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 329279

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.