davillo tekstil

Dünya’nın ilk üç firmasından biri olan Apresan Apre…

Dünya’nın ilk üç firmasından biri olan Apresan Apre…

Avrupa’da ilk üçe giren Türkiye’nin apre firması Apresan, kimsede olmayan yepyeni projelerin altına imza atmaya devam ediyor.

Haber: Emel Benli / Kocaeli

Avrupa’da ilk üçe giren Türkiye’nin apre firması Apresan, kimsede olmayan yepyeni projelerin altına imza atmaya devam ediyor. Türkiye’nin başarılı iş adamlarından Rahmetli Burhan Barutçu’dan bayrağı devralan Can Barutçu ve Melisa Barutçu Aydın, sevgili babalarının izinden giderek; baba dostlarına en doğru ve en kaliteli ürünü sunabilmek ve Türkiye ihracatına katkıda bulunmak için efor sarf ediyorlar.

1994 yılında Rahmetli Burhan Barutçu’nun kurmuş olduğu Apresan Apre San. Tic. Ltd. Ştd’nin yönetimini devam ettiren Barutçu Ailesi;  Kocaeli’nde stor perde, dikey perde, panel perde ve teknik tekstilin bir çok alanında faaliyetlerini 11. 500 m2 kapalı alanda son teknoloji ile donatılmış modern fabrikasında, kalitesinden ödün vermeden sürdürmektedir. 

Sistem perdeleri kumaşı apreleyen Avrupa’nın en güçlü firmalarından
Apresan, Almanya’dan temin ettikleri kumaşları, yine Almanya, İngiltere ve Amerika menşeili kimyasallarla aprelemektedir. Biz insanlar için Dünya standartlarında üretim yapan Apresan, bazı ürünlerin apresinde ise kendi üretimleri olan kimyasalları kullanmaktadır.

Ayrıca Apresan; son yılların kurtarıcı perdesi plise konusunda ise, kumaş kırım makineleri ile
“Apresan Plise” markası adı altında yola çıkmış bulunmaktadır. Aynı zamanda Plise kumaşının da, apre kimyasalını kendisi üretmektedir. Plise kumaş konusunda yenilik arayan yurt içinden ve yurt dışından sevgili perde toptancılarımıza ve perakendecilerimize de ellerinden gelen kolaylığı sağlamaktadır.

Apresan mekanik alanda da akranlarını geride bırakarak yenilikleri takip etmiş ve çok ciddi bir ar -ge ile yine sahaya inmiştir. Yenilikçi vizyonlarından asla vaz geçmeyen Apresan, sürdürülebilir ticaret anlayışı ile virüsü öldüren bir kumaş üretim argesinin de sonuna gelmiş bulunmaktadır. Bu konuda çok çok idalı olan Apresan,
“virüsü öldüren kumaş mı olur?” sorusuna ise gerçekleştirdikleri testler ile cevap vermektedir. Alanında başarılı işlerin altına imza atan Apresan Ailesi, Antiviral kumaş ile 2021 sezonuna son noktayı koymuştur. Talepleri toplama aşamasında olan bu proje, geleceğin, belki de tüm zamanların sektörümüzde ki en büyük başarısı olacaktır. 

Bu projenin dışında
Apresan Mekanik  ve Mora Home” adında iki firma kurmuşlardır. Apresan Mekanik ile plastik, aksesuar ve üretim parkurunu takip etmek için kolları sıvamışlardır.

Bu gün biz “Perde Satıcıları Haber Portalı’nın” isteği üzerine özel bir röpörtaj veren Sayın Can Barutçu’ya ve Sayın Melisa Barutçu Aydın’a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Baba dostlarına kaldığı yerden sahip çıkan Barutçu kardeşlerin, yüksek vizyonlarını Rahmetli babaları Burhan Barutçu’dan öğrendikleri, yüksek ticaret ahlakına ve ahde vefa anlayışlarına bağlıyoruz.

Çözüm ortağınız Apresan’ı uzaklarda aramayınız; Apresan Kocaeli’nden Dünya’ya açtığı kapsından hepinizi sevgiyle kucaklıyor.

Apresan Yaparsa En İyisini Yapar.”  Rahmetli Burhan Barutçu’yu saygıyla anıyoruz, onun çizdiği yoldan, onun ilkelerinden ayrılmayan sevgili oğlu Can Barutçu’nun her zaman yanında olacağımız sözünü, hepinizin huzurunda veriyoruz.

Apresan Apre San. Tic. Ltd. Şti

İletişim:
Şekerpınar Mh. Anadolu Cd. Çelik Sk. No:10 Çayırova / Kocaeli

Tel:
0 262 658 15 56 ( Pbx )

Fax:
0 262 658 15 57

Web:
www.apresan.com.tr

E-posta:
info@apresan.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 305798

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.