davillo tekstil

CNR EVTEKS 26. İSTANBUL ULUSLARARASI EVTEKSTİLİ FUARI ERTELENDİ...


CNR 26. EVTEKS İSTANBUL ULUSLARARASI EVTEKSTİLİ FUARI ERTELENDİ.
Değerli Üyelerimiz, Fuar Katılımcılarımız,
20-24 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenleneceğini duyurduğumuz fuarımız, hazırlıklarımızı tamamlamış olmamıza karşın, etkinliği düzenlemeyi taahhüt eden firmanın kendi sorunları nedeniyle tek taraflı ertelemesi nedeniyle yapılamayacaktır.
Firmanın, derneğimizin bilgisi ve onayı haricinde almış olduğu bu yanlış kararın, sektörümüze ve ülke ekonomimize oluşturduğu mağduriyet hepimizin malumudur. Yaşanan bu mağduriyet ile ilgili dernek yönetimimiz gerekli her türlü hukuki süreci başlatacaktır.
Ev tekstili sektörü açısından büyük önem arz eden buluşmamız bundan böyle HOMETEX EV TEKSTİLİ VE AKSESUARLARI FUARI adı altında 17-21 Mayıs 2022 tarihlerinde TETSİAD ve Küresel Fuar Acentesi Şirketi (KFA Fuarcılık) organizasyonu ile İstanbul Fuar Merkezi'nde, ulusal ve uluslararası alım heyetlerinin yoğun ve güçlü katılımı ile düzenlenecektir.
Dünyanın dördüncü, Avrupa'nın ise en büyük tedarikçisi konumunda olan Türk ev tekstili sektörünün çatı kuruluşu TETSİAD, sektör temsilcilerinin etkin katılımı ile Mayıs ayındaki fuarımız için hazırlıklara başlamış bulunmaktadır.
Gelişmeler ile ilgili TETSİAD'ın yapacağı bilgilendirmeleri takip etmenizi önemle rica ederiz. Siz değerli üyelerimizi ve fuar katılımcılarımızı, 17-21 Mayıs 2022'de İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştireceğimiz Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı'na bekliyoruz.
Saygılarımızla,
TETSİAD Yönetim Kurulu Adına Başkan Hasan Hüseyin BAYRAM
Kaynak: tetsiad

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 727728

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->