davillo tekstil

Mülayim Perde Çeyiz / Çankırı

Davillo Reyonu ile hizmet veren Mülayim Perde…

Haber: Emel Benli & Çankırı / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır

2013 yılının Şubat ayında Çankırı’da kurulan Mülayim Perde Tasarım, istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Sahipleri Sayın Arif Mülayim, Murat Yalçıner ve Funda Yalçıner kişiye özel tasarımlarla Çankırı’da bir butik mağaza olma özelliğine sahiplerdir. Bir Davillo satış noktası olan Mülayim Perde, aynı zamanda sponsorumuz olan Davillo’nun her çeşit ürününe yer vererek, hatta bununla da kalmayıp;  büyükçe bir alanı Davillo’ya ayırarak, mağazalarında bir Davillo Reyonu oluşturmuşlardır.

350 m2 alana sahip mağazalarında 9 çalışana istihtam sağlayan Mülayim Perde Çeyiz ve Ev Tekstili, alanında konsept mağazacılık anlayışı ile yaşam alanlarınıza dokunmaktadır. Davillo gibi yüksek vizyona sahip toptancı ve üretici firmaların ürünleri ile Çankırı’ya ev tekstil konseptinde yeni bir boyut getirmiştir. Kaliteye dikkat eden Mülayim Perde Çeyiz Tasarım, elit hizmet anlayışı ile Çankırı halkına farkı sunan bir mağaza özelliği taşımaktadır.

Sponsorumuz olan  Türkiye Markası Davillo’nun katkıları ile, ziyaret ettiğimiz ve yakından tanıdığımız Mülayim Perde Tasarım’ın sahiplerinden Sayın Murat Yalçıner’in sevgili eşi Sayın Funda Yalçıner ile gerçekleştirdiğimiz röportajdan, büyük keyif aldığımızı dile getirmek ve Funda Hanımı, diğer hanımlara örnek teşkil etmek istiyoruz. Başarılı ve azimli bir hanımefendi, aynı zamanda şık tasarımları ile meslek birikiminin üzerine her geçen gün yenilerini katarak ilerleyen bir meslektaşımızla birlikte olmak bizim içinde ayrıcalıktır.

Sohbetinden çok çok keyif aldığımız ve azmini taktir ettiğimiz Funda Hanımı bir birinden şık tasarımları ile  baş başa bırakırken, Mülayim Perde Tasarım’ın başarısını siz değerli sektör mensupları ile paylaşmak onurumuz olmuştur.

MÜLAYİM PERDE ÇEYİZ

İletişim: Cumhuriyet, Necip Fazıl Kısakürek Sk. No:16-A /  Çankırı

Tel: 0 376 213 69 96

Gsm: 0 542 234 61 17 – Arif Mülayim

Gsm: 0 546 637 00 77 – Murat Yalçıner

E-posta: mulayimperde@hotmail.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 353626

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.