davillo tekstil

Yumaklar Tekstil / Erdinç Yumak / Çankırı


Ekin Brode Dostu Olan Yumaklar Tekstil…

Haber: Emel Benli / Çankırı / Bu haber Ekin Brode’nin katkıları ile yapılmıştır.

Perde Sektörü’nün bir proje firması olan İzmit merkezli Ekin Brode’nin sponsorluğunda ziyaret ettiğimiz ve yüz yılı aşkın süredir Çankırı halkına ve İç Anadolu’nun illerine ev tekstili alanında hizmet veren “Yumaklar Tekstil” başarıya doymuyor.

Yumaklar Tekstil’in sahipleri Sayın Erdinç ve Emre Yumak’ın sektör birikimlerini dinlemekten büyük keyf aldık. Anadolu’nun orta yerinde Çankırı’da ev tekstili’nin ünüversitesi olan Yumaklar, dededen toruna varlığını sürdürerek, onlarca öğrenci yetiştirmiş ve şu anda her biri alanında başarılı birer meslektaşımız olmuşlardır.

Ticaretin dışında Anadolu’da perakende ayağında sektörün okulu ünvanını alan Yumaklar, Çankırı’nın 4 ayrı noktasında mağazalar zincirine sahip olmakla birlikte, saygı duyulan ve en çok hareketliliğin olduğu firmalardan biridir. Toplamda 30 çalışanı ile Çankırı iline istihtam sağlayan Yumaklar, perde, ev tekstili, çeyiz, manifatura ve halı hizmeti ile bir ev konsepti hizmeti vermektedir. Çekimlerini yaptığımız mağaza 4 katlı olup; 550 m2 alana hakimdir.  Bol çeşit ve her biri alanında deneyimli müşteri temsilciler ile bünyesinde bulunan atölyeleri Çankırı ve civar illere tecrübeyi pazarlamaktadır. Sayın Erdinç Yumak’ın üstün meslek birikimi ve sektöre farklı bakış açısı ile yol alan Yumaklar perakende, ayağında marka olmuş bir firmadır.

Çankırı ile bütünleşen Yumaklar Ailesi’ne  bir yüz yıl daha sektörde kalmalarını diliyor, başarılarını kutluyoruz.

Teşekkürler Ekin Brode…

Yumaklar Tekstil A.Ş.

Erdinç & Emre Yumak

İletişim Merkez: Belediye İş Merkezi No:15 / Çankırı

Tel: 0 376 213 35 44

Gsm: 0 544 245 68 70

Şube 1: Manifaturacılar Çarşısı No: 12 / Çankırı

Şube 2 : Taç Evi ( Akbank Karşısı ) No:8 / Çankırı


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 177237

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.