davillo tekstil

Türkiye'nin Tül Perde Üreticisi Ekin Brode...


Yapmış olduğu yeniliklerle gündemden düşmeyen Ekin Home Collection.

Haber: Emel Benli / İzmit


Türkiye’nin perde markası, Türkiye’nin proje firması Ekin Brode, İzmit’te bulunan kendi bünyesinde bir etkinlik gerçekleştirdi. Tül ve fonluk grupların yanı sıra kendi markası olan Modell ve Pera’ya ait 2021 yılı sezonunun ikinci yarısı için hayata geçirdiği kartela setlerinin de  aynı zamanda lansmanını yaptı.

24 Ağustos 2021 tarihinde startını verdiği Lansmana özel etkinliğini, 29 Ağustos 2021 tarihine kadar sürdürecek. Bu etkinliğin amacı hem yeni ürünleri tanıtmak, hem de etkinliğe özel uygun fiyat etiketi ile müşterilerini memnuniyet politikası ile karşılamaktı.

Dört başı mağmur bir etkinlik ile müşterilerini karşılayan Ekin Brode Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Emrah Ekin ve mesai arkadaşları; kaliteyi ucuza satmanın, güler yüzle karşılamanın, geri hizmetin, hızlı lojistiğin, geniş ürün yelpazesinin ve en önemlisi de yenilikçi kimliğin vermiş olduğu güven duygusu ile etkinlikte dostları ile yakından ilgilendiler.   

Kendi bölgesine özel düzenlemiş olduğu etkinline, Türkiye’nin diğer bölgelerinden de katılımın olması, perdecilerin gelmesi açıkçası bizi çok şaşırtan bir durum oldu. Ve hatta Erzincan’dan İzmit’e Ekin Brode Etkinliği için gelen perdecimiz olurken; Kocaeli bölgesinden de katılımın yüksek olduğu bir etkinlik yaşandı.

Yeni projelerin sinyalini veren Sayın Emrah Ekin, bir yıl önce kurmuş olduğu merkez atölyesinin de meyvelerini toplamaya başladı. Hem kumaşını satıp, hem de dikiş hizmet sunan Sayın Ekin’in, yüksek vizyonu, işini geliştirebilme kabiliyeti, ve farklı fikirleri yolunu aydınlatmakla kalmıyor aynı zamanda sektörümüzün değişimi ve gelişlimi için çok çok faydalı olmaktadır.

Her yıl kendisini güncelleyen ve bir “Z Kuşağı Firması” olan Ekin Brode, müşterilerinden gelen güzel ve olumlu tepkiler üzerine bu tür etkinliklerini sürdürmeye devam edecek ve her yıl olduğu gibi bölge bölge siz kıymetli perakendecilerimizin ayağına hizmet getirmeye devam edecektir.

Yine güzel bir etkinliğin altına imza atan Ekin Ailesi’nin projelerini yakından takip edip örnek teşkil edebilmesi için bizde elimizden gelen çabayı göstererek; genç iş insanımız Sayın Emrah Ekin’in takipçisi olacağız.   


 


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 457525

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.