davillo tekstil

Ekin Brode 2021 İzmit 2. Gün Etkinliği Tüm Hızıyla Devam Ediyor.


Yenilikçi firmalardan biri olan Ekin Brode…

Haber: Emel Benli / İzmit

İzmit Merkezli Ekin Brode’nin, İzmit’te kendi bünyesinde gerçekleştirdiği etkinliğinin ikinci gününden merhabalar. Kalitesinden ve fiyat istikrarından asla vazgeçmeden, kaliteyi en uygun fiyata veren Ekin Brode, Türkiye’nin çeşitli illerinden bu günde misafir ağırladı.

Yılın trendi olan tüm tül ve fonluk kumaş çeşitlerinde yine sağlam bir argeyle karşımıza çıkan Ekin Brode, bu kez de ses getirmiş ve en istikrarlı firmalardan biri olmuştur. Ağustos ayının 24’ünde etkinlik startını veren Ekin Ailesi bu etkinliği Ağustos ayının 29’u gecesine kadar sürdürecek.

2.20 ve 2.80 ağır gramajlı krem be beyaz güneşlikler, Serpme Grekler, Fonluk Grupları, Armür Grupları, Kort Nakışlar, Ti Ti Zeminler, Fantezi Tüller, Etek Grekler, Ekonomik Grekler, Modell ve Pera Kartela Setinin yeni varyantları, hem Ekin Brode’nin  showroomda hem de stoklarında tüm müşterilerine yetecek kadar stoklarında mevcuttur.

Yine verimli bir etkinlik, yine Ekin Brode dostları ve işine sevdalı, sadece işi ile ilgilenen ve daha müşterilerime nasıl faydalı olabilirim diye araştıran bir Emrah Ekin… Sektörümüzün en başarılı genç iş insanlarından olan Sayın Emrah Ekin başarıya doymuyor. Siz değerli perdecilerimiz için her gün ayrı bir efor sarfediyor. 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 433286

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->