davillo tekstil

Birsan Alüminyum’la Kaliteyi Yakala…

Zebra Stor Alüminyumda Kalitenin adı Birsan Alümünyum...

Haber: Emel Benli / Çayırova / Kocaeli

Sevgili perdeciler, gelişen teknoloji ile birlikte bizde sektör olarak, gelişime ve değişime uğradık. Tül kumaş, fonluk kumaş ve güneşlik kumaşının dışında sistem perdeleri de hayatımızda yerini aldı. Estetik duruşu yaşam alanına konfor katışı değerli tüketiciler  tarafından fazlaca talep görerek; perde sektörümüzün de vazgeçilemez bir parçası oldu.

Sistem perdelerinde kullandığımız aksanlar ve alüminyum boru ve çıtalara ihtiyaç duymamızdan kaynaklı, alüminyumcularımıza da bir yan üretim ağı daha çıkmış oldu. Türkiye’de on parmağı geçmeyecek sayıda üretici alüminyumcularımız, kalitelerinden şaşmadan biz perdeciler için üretim aylarını gece gündüz çalıştırıyorlar.

İşte bunlardan bir tanesi, henüz sektörümüze 1 yıllık hizmet vermesine rağmen alüminyum sektöründe 1982’den beri varlığını sürdüren “Birsan Alüminyum”…

Deden toruna bir pazılın parçaları misali, bir araya gelerek büyümüş ve ülkemizi yurt dışında da temsil ederek, alüminyum sektörünün  ihracat ayağında da pay sahibi olan Birsan Alüminyum, kalite, insan ve fiyat istikrarlı yol almaya devam etmektedir.

Sayın Muzaffer ve Yaşar Birgül tarafından kurulan Birgül Ekstrüzyon, fabrikanın Genel Müdürü Sayın Mücahid Samed tarafından işletilirken; Sayın Mehmet Akif Birgül tarafından ise pazarlama koordinesi yapılmaktadır. Toplamda 38 kişiye istihtam sağlayan Birsan Ekstrüzyon, Türkiye başta olmak üzere İspanya, Polonya, Sırbistan, Almanya, Litvanya, İsrail ve Libya gibi ülkelere ciddi anlamda alüminyum aksan rezervi sağlamaktadırlar.

Ham alüminyum’un yanı sıra, hurda olarak giren ürün % ‘de yüz tam mamül olarak çıkmaktadır. Ağır gramajlı ürünlerin altına imza atan Birsan Alüminyum, perde sektörünün dışında başka başka sektörlere de ürün çıkartmaktadır.  500 derecelik ısıda, hamur haline getirilerek adeta lastik gibi şekillendirilen mamüller, o birbirinden güzel sistem perdelerinizle, buluşarak yaşam alanlarımızın vazgeçilemez bir parçası olmaktadır.

Geri dönüşümü hayatımızın her aşamasında gördüğümüz gibi, perde de de görmek  teknolojik anlamda sektörümüzün çok büyük yollar aldığının ayrı bir ifadesidir.

Aylık üretimde, 250 ton rezerve ile karşımıza çıkan Birsan Alüminyum Ailesine, sektörümüze sağladığı katkılarından dolayı teşekkür eder, tekrar kalite anlayışını ve fiyat istikrarını tekrar hatırlatır, sektörümüzün bir birinden değerli sistem imalatçılarına tavsiye ediyor, fabrikanın kapılarını biz” Perde Satıcıları Haber Portalı’na” açan Sayın Mücahid Samed Birgül’e sonsuz teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Birsan’la, Kaliteyi Yakala…

BİRSAN ALÜMİNYUM

Adres: Marmara Geri Dönüşümcüler Koop. Şekerpınar Mah. Göktürk Sk. No: 43 / Çayırova / Kocaeli

Tel: 0262 658 21 50

 Fax: 0262 658 21 53

Gsm: 0549 658 21 50

Web: www.birsanaluminyum.com.tr

E-posta: info@birsanaluminyum.com.tr


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 912189

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.