davillo tekstil

Ankara Fatih Tekstil / Muammer Kambur / Ankara


Ev Tekstili, Çeyiz, Halı ve Perde çeşitleri ile Ankara Fatih Tekstil Hizmetinizde...

Haber: Emel Benli / Ankara

Ankara Fatih Tekstil, bol çeşidi ve istikrarlı fiyat etiketi ile gönüllerinizi fethetmeye devam ediyor. Ankara’dan tüm Türkiye’ye perde, çeyiz, ev tekstili, manifatura ve halı çeşitleri ile hitap eden Ankara Fatih Tekstil, ürün çeşitliliği bakımından rekor kırıyor. En zengin kalem ürün bazında müşterilerini memnun bırakan Ankara Fatih Tekstil, ürün stoğu bakımından da akran firmalarını geride bırakıyor.

Ankara Fatih Tekstil’in kurucularından Sayın Muammer Kanbur ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızla sizleri yeniden bilgilendirmek ve Ankara Fatih Tekstil’in zengin ürün stoğunu sizlerle tekrar paylaşmak istedik.  Sektöründe ve mesleğinde çok çok tecrübeli olan Sayın Muammer Kanbur’a  “Neden bu kadar çok çalışıyorsunuz?” sorumuzun cevabını  “Yokluk günlerimizde çok çalışırdık, varlık günümüzde de yokluk günlerimizi unutamadığım için, çok çalışıyorum.” cevabını aldık. Ve her gün üzerine bir tuğla koyan Kanbur Kardeşlerin hikayesinin özetini, bu cümle ile bir kez daha pekiştirdik.

Çok şeyler ifade eden bu cümle;  azmin ve çalışmanın, baba mesleğini her şeye rağmen devam ettirmenin, her şeyin birden bire olmadığının ve en önemlisi de Aile olabilmenin gücünü ortaya koyuyordu. Sektörümüzün bir birinden değerli gençlerine Sayın Muammer Kanbur’u örnek teşkil ediyor ve baba emanetini, geliştirerek geleceğe taşıyor olmasından dolayı kendisini kutluyoruz.

Ankara Fatih Tekstil

İletişim: Altınevler Mah. Plevne Cad. No:79 Mamak / ANKARA

Tel: 0 312 312 32 60

Whatsapp: 0536 066 10 38        


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 953659

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.