davillo tekstil

Davillo'nun Sponsorluğunda / Bella Per - Luxury / Siteler / Ankara

Davillo ile Ev Güzelliği / Bella Per Perde Luxury / Siteler / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara / Bu Haber Davillo’nun Katkıları ile Yapılmıştır.

Perde sektörüne tam 21 yılını vermiş Sayın Kubilay Özyurt, 21 yılın, 17 yılını bir fiil kendi mağazası olan “Bella Per Luxury’de “tamamlamıştır. Şık tasarımları ve dekoru ile  Türkiye’nin perakende ayağında en seçkin mağazalarından biri olan “Bella Per Luxery, aynı zamanda bir Davillo Satış Noktasıdır.

Perdelik, Döşemelik, İthal Duvar Kağıtları ve Ev Aksesuar grupları ile gözümüzü alamadığımız bu şık mağaza Ankara başta olmak üzere, Türkiye genelinde ki diğer şehirlere üst segment ürünlerle hitap etmektedir.

Sektörümüzün tecrübeli isimlerinden Sayın Kubilay Özyurt, bu gün bize sevgili eşi Emel Özyurt Hanımefendi ile mağazasını gezdirerek, mağazasından bilgiler verdi. Meslek tecrübesini bizlerle paylaştı. Bir Davillo Bayisi olan Kubilay Bey, Davillo’nun birbirinden güzel tül ve fonluk guruplarını sektörümüzün haber kanalı olan “Perde Satıcıları Haber Portalı” aracılığı ile  siz değerli perdecilerimiz ile paylaştı.

Türkiye’nin perde markası Davillo’ya ve Bella Per Luxury Ailesine teşekkür ediyoruz, böylesine başarılı işlerin altına imza atarak sektörümüze kazandırdıklarından dolayı…

Bella Perde Luxury

İletişim: Altınay Cad. No: 34 Siteler / Ankara

Tel: 0312 348 84 85

Gsm: 0533 717 81 87

Web: www.bellaperluxury.com

E-posta: info@bellaperluxury.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 626173

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.