davillo tekstil

EYLÜL TEKSTİL WOOFTEX ZEBRA STOR SETİ İLE KARŞINIZDA.

EYLÜL TEKSTİL YENİLİKLERLE HİZMETİNİZDE 


Haber: Emel Benli / İstanbul / Pendik

Aydın Örme’nin İstanbul ve Trakya Bölge Ana Bayisi olan Eylül Tekstil, yeni girişimlerle yine gündemden düşmüyor. Bir Aydın Örme Uygulama Mağazası olan Eylül Tekstil, İstanbul Pendik’ten bölgesine 1240 m2 alana sahip, 5 katlı mağazasından hizmet veriyor.

Sayın Gökhan Kaya’ya ait olan Eylül Tekstil, tüm zamanların en büyük  stok tutan mağazalarından biridir. 1 milyon metreyi aşkın stoğu ile en çok stoklu birkaç toptancı firma arasındadır.  Aydın Örme’nin özellikle Pierre Cardin, Lila ve Perfiore markaları  ile hizmete devam eden Eylül Tekstil, showroomunda bir Pierre Cardin Corner Köşesi uygulaması örneği sunmaktadır.

Eylül Tekstil Aydın Örme’nin ürünleri dışında kendisine ait olan PRN ( Perde Reyonu) isimli kartela seti ile de müşterilerine yeniliği sunuyor. 50 başlıktan oluşan PRN Kartela Setini sürekli yenileyerek piyasaya sunan Eylül Tekstil, bir aile şirketi olmanın gücü karşısında müşterilerine olan sorunluluğunu yerine getirebilmenin bilinci içerisindedir. Bundan dolayıdır ki; omzunda ki sorumluluk büyük olmakla birlikte yol aldığı dostlarını da yarı yolda bırakmamak için devasa bir stok ile finans gücünü de olabildiğince kullanmıştır.

Bütün bunların akabinde müşteri memnuniyeti sürekliliği için perde sistemleri atölyesini de hayata geçirerek, hizmette sınır tanınamayacağını sektörüne bir kez daha ispatlamıştır. Büyük bir alan üzerinde kurmuş olduğu atölyesinde amacına uygun makine kulvarı ile atölyeciliğin neredeyse kitabını yeniden yazan Eylül Tekstil’in sahibi Sayın Gökhan Kaya, bu konuda iddalı olup; sektöründe en sistemli atölyeciler arasına girmektedir. WOOFTEX markası ile bundan sonra siz değerli müşterilerine perde sistemleri ayağında hizmet verecek olan Eylül Tekstil, sahasında en hızlı lojistik desteği veren firmaların başında gelmektedir.

Zebrada 250 başlık, storda 86 başlık, dikey tül perde de 3 başlık, pilise perde de 41 başlık , Double Tül Storda 36 başlık ile şimdilik hizmete hazır olan Eylül Tekstil, çok yakında  WOOFTEX markası ile kurduğu perde sistemleri atölyesinin açılışını gerçekleştirerek sizlere hizmete devam edecek. 

Eylül Tekstil Ailesine başarılarının devamını diliyor ve her daim yanlarında olacağımız sözünü veriyoruz. ” Yarı Yolda Kalmamak İçin,  Eylül Tekstil’i Seçin.” Sloganı ile hizmette sınır tanımayan Eylül Ailesini takipte kalın, kalın ki; bir farkınız olsun…

İletişim: Velibaba Mah. Ankara Cad. No:110 Pendik / İstanbul
Tel:
 0850 650 30 30 
Whatsaap: 0549 781 67 40
Web: www.perdereyonu.com
E - Posta: kurumsal@perdereyonu.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 986982

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.