davillo tekstil

AÇELYAM TEKSTİL - MURAT EREN / BURSA

Yenilikçi Yüzü ile Açelyam Tekstil Hizmetinizde

Haber: Emel Benli & Bursa

1998 yılından beri sektörümüze ilk adımını atan Açelyam Tekstil’in sahibi Sayın Murat Eren; Bursa’dan tüm Türkiye’ye perde sistemleri, tül ve fonluk gruplarında perde toptancılığı, baskılı halı ve baskılı dijital sistem perdeleri ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Zerr Markasıyla  yeniliği geleceğe taşıyan Açelyam Tekstil, tüm Türkiye’ye geneline en hızlı lojistik ile hizmet veriyor.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi’ne imalathanelerini bizzat gezdiren Açelyam Tekstil’in sahibi Sayın Murat Eren ve Açelyam Tekstil’in Bölge Sorumlusu Sayın Metin Aytekin, aslında bizlere sadece firmayı gezdirmediler; kaliteyi, özeni ve yenilikçiliğin adresini dimağlarımıza kazıdılar. Dijital baskıda çok idealı olan Açelyam Ailesi, uygun fiyat politikası ile de içinde bulunduğumuz bu zor süreçte müşterilerini memnun etmeye çalışırken bir yandan da tüm enerjilerini onlar için sarfediyorlar.

Bu haberi yazıdan çok video görüntüleri ile sizlere yansıtmamızda ki amacımızı; izlerken daha iyi anlayacak ve bizlere hak vereceksiniz. Bazen başarıyı yazı ile anlatamazsınız. Bizde  Açelyam Tekstil’in haberinde kalemimizi bir tarafa bırakıyoruz. Siz değerli sektör mensuplarına iyi seyirler diliyoruz.

İletişim: Adres : Hacivat Mh. Ankarayolu Cd. No:509 YILDIRIM / BURSA
Tel:  0224 346 11 71 - 72
Web: www.acelyamtekstil.com.tr
E-Posta: info@acelyam.com.tr

Yorumlar

  • Cengiz EREN
    Cengiz EREN

    Allah yardımcın olsun kardeşim.başarıların devamını dilerim.

    14 Ağustos 2021 08:44

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 488646

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.