davillo tekstil

ALÇIN TEKSTİL / PERAL HOME / BURSA


Alçın Tekstil " Peral Markası " ile Yoluna Devam Ediyor.

Haber: Emel Benli / Bursa 

2008 yılında, Alçın Tekstil ismi ile sektöre giriş yapan Mesut ALÇIN ve Ali ALÇIN, “ peral “ markaları ile sektörde başarılı bir şekilde faliyetlerine devam etmektedirler.

Tül ve fonluk toptancısı olan Alçın Tekstil, Peral Markasında 200 başlık ve 3000’e yakın varyantı ile Türkiye’nin her yerine ürün göndermektedir. Bursa Kestel’de 800 m2 alana hakim 2 katlı mağazalarında 11 kişiye istihtam sağlayan Alçın Ailesi; yeniliği geleceğe taşımak ve sektörün liderleri arasına girmek olan Alçın Tekstil, merkezi Bursa’dan düzenli ticaret etiği ile kalite satmaya devam ediyorlar. Zamanında lojistik hizmeti, ürünlerinin bol stoğu, sabit fiyat etiketi, her zaman yenilenen ürün argesi ve şeffaf ticareti ile siz değerli müşterilerinin gönlünü taht kuruyorlar.

Alçın Tekstil; genç kadrosu, çevik bir organizasyon yapısı, sonuç odaklı bakış açısı ile sektörümüzün aranılan firma örneklerinden birini teşkil ediyor.
Kurumsallaşmayı hayat boyu sürecek bir felsefe olarak ilke edinmiş Alçın Tekstil, sistemli ticareti ile kurumsallaşmanın temelini sağlamlaştırıyor.

İletişimKale Mah. Ankara Cad. No:86 / 1 Kestel / Bursa
Tel: 0 224 211 80 05
Gsm: 0 532 695 00 20
Web: www.alcintekstil.com 
E-posta: info@alcintekstil.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 805191

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.