davillo tekstil

Nursu Mekanik Perde Sistemleri / İstanbul

Nursu Mekanik Perde Sistemleri, Artık Nursan Alüminyum ile de Hizmetinizde.

Haber: Emel Benli / İstanbul

İstanbul Giyimkent’te yıllardır perde sektörüne kusursuz hizmet veren Sayın Ali Akbaş ve sevgili eşi Zehra Akbaş, şeffaf ticaretini sürdürmeye devam ediyorlar. 2002 yılında çıktıkları yolculuklarında mekanik perde sistemleri ayağında kaliteden ödün vermeden kıymetli perakendecilerimize İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde en hızlı lojistik sistemi ile hizmet veriyorlar. Sahipleri olduğu Nursu Mekanik Perde Sistemleri’ni en güzel yere taşımak için ellerinden gelen gayreti meslek bilgileri ile harmanlıyorlar. Türkiye geneline dağıttıkları kartela setlerini de takip ederek sürekli yeniliyorlar.

Aynı zamanda toptan zebra ve stor kumaşı da pazarlayan sevgili dostlarımız Akbaş Ailesi, sektörde ki başarıları ve sektör tarafından sevilen bir aile oluşları, yollarına ışık olurken; kalite anlayışları ile de tercih edilen firmalar arasında olmaları sektörümüz adına bizleri sevindiriyor.

Bu başarıyı daha çok hizmet ile taçlandırmak isteyen Ali ve Zehra Akbaş çifti, 2021 yılı başlarında ise Nursan Profil’i kurarak; profil ayağında da değerli müşterilerine, kaliteyi sunmaya başladılar. Toptan ayağında ağır gramajlı profil çeşitleri ile sektör bütünlüğünü korumak adına attıkları bu adım ile bir kez daha başarmanın gururu içerisinde, varolmaya çalışıyorlar. Amaçları mekanik perde sistemlerinin tamamını bünyelerinde barındırarak; müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunmak.

Kalite düstürlü misyonları, onları, hızlı bir şekilde geleceğe taşırken; haklı gururları, gururumuz oluyor ve sektörümüz adına Nursu Perde Ailesine bir kez daha teşekkür ediyoruz. 

NURSU MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ

İletişim: Oruç Reis Mah. 6. Sk. No.22 / Giyimkent / Esenler / İstanbul

Tel: 0212 403 12 02

Gsm: 0539 592 21 58

Web: www.nursumekanikperdesistemleri.com

E- posta: nursustore@gmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 515015

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.