davillo tekstil

Orta Anadolu Tekstil ( Dekoline ) İstanbul Şubesi Açıldı.


İzmir’in güçlü firmalarından biri olan “Orta Anadolu Tekstil,” projelerini bir bir hayata geçiriyor.

Haber: Emel Benli / İstanbul

İzmir’in en güçlü firmalarından olan “Orta Anadolu Tekstil,” Dekoline markası ile çıkışına devam ediyor. Bir projeyi daha hayata geçiren Dekoline Ailesi, bundan sonra İstanbul ve Marmara Bölgesi’ne daha rahat hizmet verebilmek için İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan  Pendik’te bir şube ile kalesini sağlamlaştırdı.

5 Ağustos 2021 tarihinde açılışını gerçekleştirdiği şubesinde  yılın en trend tül ve fonluk kumaşlarının toptan satışını başlattı. Öngörülü ve kaliteden ödün vermeyen Dekoline Ailesi, yılların tecrübesi ile edindiği misyonunun ve vizyonlarının ışığı altında yol alarak, dürüstlük düsturundan hiçbir şey kaybetmeden değerli müşterilerine ışık olmaya devam ediyor.  

2700 m2 alana sahip 6 katlı mağazasında şık bir showroom ve stok depolarına sahip olan “Dekoline,” artık hizmete hazır. Şeffaf ticaret anlayışı, helal kazanç, disiplinli iş gücü, zamanında lojistik, esnek ticaret ve her şeyden önemlisi güler yüzlü hizmet anlayışı ile muattap bulabileceğiniz bir zihniyetle hizmete hazır olan Dekoline, Türkiye’nin önemli markalarından biri olmaya hazırlanıyor.

Sn Ahmet Gündüz, Sn Ramazan Gündüz, Sn Selim Gündüz, Sn Yavuz Gündüz, Sn Mustafa Gündüz ve kuzenleri Sn Ahmet ve Abdullah Gündüz ile omuz omuza vererek; sevgili babalarından devraldıkları bayrağı en iyi şekilde ileriye taşımak için çaba sarfediyorlar. Sektör bilgileri ve birikimleri, mütevazi ve güler yüzlü hizmet anlayışları ile geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Gündüz Ailesi,  kaliteden asla vazgeçmeyerek yol alıyorlar.

Dekoline Ailesi, havuz ürünlerinin yanı sıra 150 başlıktan oluşan, Dekoline Kartela Seti kesimi ve toptan satışı ile Türkiye genelinde markalarının bilinirliliğini artırmaya çalışıyorlar.

5 Ağustos’ta açılışı gerçekleştirilen mağazalarında; sektörün önemli üreticilerini, toptancılarını, perakendecilerini ve çok sayıda dostlarını ağırlayan Gündüz Ailesi, gerçekleştirdikleri ev sahipliği ile dimağlara kazınırken; unutulmaz anıları da arşivlerine kaldırdılar. Pozitif bir ortamda sohbetler yapılırken, iyi dileklere ve taktirlere ev sahipliği yapan Gündüz Ailesi adına Sayın Selim Dündüz, bir açılış konuşması ile gönül yolculuklarında kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na da özel bir röpörtaj veren Sayın Selim Dündüz, bundan sona önümüzde ki ilk 5 ve 10 yılın projelerinden bahsederken; yurt dışına açılmak ve ihracat ayağında sektörümüze katkılarda bulunmak adına girişimlerde bulunacaklarını dile getirdi. “ Bizi açılışımızda yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.” diyen Sayın Selim Gündüz,  başarı hikayelerini bu röpörtaj ile özetlemiş oldu.

Açılışa özel düzenledikleri bir etkinlik kampanyası ile 4 gün boyunca siz değerli müşterilerine özel fiyat etiketleri ile hizmet verecek olan Dekoline, kampanyalarını 8 Ağustos akşamına kadar sürdürecekler. Özellikle siz değerli Marmara Bölgesinde yer alan perakendeci perdecilerimiz elinizi çabuk tutun, kazanan siz olun…  

ORTA ANADOLU TEKSTİL – DEKOLİNE

İletişim: Kaynarca Mah. Sevindik SK. No: 3 / B / Pendik / İstanbul ( E-5 Yan Yolu Üzeri )

Tel: 0530 350 99 39

Web: www.dekolinehome.com
Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 71690

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->