davillo tekstil

Perde Satıcıları Dergisinin 2. Baskısının Dağıtımı Tamamlandı.


Perde Satıcıları Dergisi Mayıs – Haziran 2021 / 2. Baskısı Dağıtımı Tüm Türkiye’ye Dağıldı.

Sektörümüzün Kıymetli Mensupları, iki sezondur karşı karşıya kaldığımız corona  virüsün hayatımızı, hatta işimizi etkilediği, devletimiz tarafından getirilen yasakların da üstüne cabası olduğu bir dönemi geride bırakacağımız ümidi ile hepinize hayırlı işler diliyorum.

İlk baskısını Mart ayında gerçekleştirdiğimiz ve tarafınızdan talepler alarak hayata geçirdiğimiz “Perde Satıcıları Dergisi’nin” ikinci baskısını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Türkiye’nin dört bir tarafında ki siz değerli perakendecilerimize, toptancılarımıza, üreticilerimize ve tedarikçilerimize ulaşmak için yola çıkan dergimiz, sizden haberlerle dopdolu olmakla birlikte; sektörün nabzı, yenilikçi firmalar, yeni ürünler ve daha nice sektör haberlerini içinde taşıyor.

Masa başında değil, bizzat sahada gerçekleştirilen haberler ve her biri ayrı üstatların kalemlerinden çıkan yazılar, aynı zamanda her bir emekçimizin emeklerinin izdüşümü olan bu dergi; emek verilen iki ayın birikimlerinin kağıt üzerine yansıyarak masalarınızda yerini almasıdır.

Padişahın Leyla için, “çirkin” benzetmesi yapıp, arkasından  da; Mecnun’un, “Leyla’ya birde benim gözümle bakın” demesi gibi bizde, emek verilen bu dergiye sahip çıkmanızı ve Mecnun’un gözüyle bakmanızı diliyoruz. Biliyoruz ki her bir sayfasında sizlerin  emekleri var, dolayısı ile de bizim emeğimiz…

Sektörümüzün dergi ayağında ki eksikliğini kapatmak üzere yola çıktığımız ve bu yolculukta desteklerinizi gördüğümüz süreç, biraz zahmetli olmakla birlikte; keyifli ve bir o kadar da heyecan verici hal almıştır. Perde, mekanik perde sistemleri, ev tekstili, çeyiz, halı derken, çırağından kalfasına, kalfasından ustasına, üreticisine tek tek dinlediğimiz ve nabızları tutarak, 2021 yılı sezonundan haberler verdiğimiz “Perde Satıcıları Dergisi’ne” sahip çıkacağınız temennisi ile hepinize, merkezimiz olan Ankara’dan bol kazançlı günler diliyoruz. 

Emel Benli

Araştırmacı Yazar, Haber Editörü

Online Kataloğ İçin Tıklayınız.

https://www.perdesaticilaridergisi.com/2--sayi-mayis-haziran-2021


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 324316

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.