davillo tekstil

Körükçü Tekstil, Müşterilerini Kiev’e Götürüyor.


Körükçü Tekstil, Müşterilerini Kiev’e Götürüyor.

Haber: Emel Benli / Gaziantep

Körükçü Tekstil’de birinci yılını bitirirken; siz değerli iş ortakları için projeler oluşturmaya ve ilerleme kaydetmeye devam ediyor.

İlk 5 yılın ve ilk 10 yılın plan ve projelerini siz değerli müşterilerinden aldığı kuvvet ile birer birer hayata geçirecek olan Erdinç Büyükkörükçü;  “Müşteri Memnuniyeti Projesi’ne” ilaveten yurt dışında bir tatil yaptırma kararı aldı.

 Sektörün en genç firma sahiplerinden biri olan Erdinç Büyükkörükçü, iyi bir işadamı olma yolunda ilerleme kaydederken, müşterilerine moral ve motivasyon amaçlı bir yurt dışı gezisi planladı.

27 ve 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Kiev’de bir gezi gerçekleştirecek olan Sayın Büyükkörükçü, “Bakkara Otel’de 4 günlük bir organizasyonla sizleri karşılamaya hazırlanıyor.  “Geçen yıldan bu yana çok zorlu bir süreçten geçtiğinizi ve moral anlamında, bu 4 günlük gezinin sizlere moral ve motivasyon açısından iyi geleceğini belirten ve şimdiden katılımcı dostlarına teşekkür eden sektörümüzün genç girişimcisi Erdinç Büyükkörükçü’ye bizde sektör adına teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Ta başından beri başarı ışığını gördüğümüz ve hiç tereddütsüz dile getirmekten çekinmediğimiz  ve siz değerli perakendecilerimize en çok lazım olan yenilik, kalite ve esnek ticaret anlayışı ile hizmette sınır tanımayan, Körükçü Tekstil’in sahibi Erdinç Büyükkörükçü, bilgisi ve azmini ile birleştirerek sektöre yeni bir yüz olmaya devam ediyor… Ve siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için efor harcıyor. Size kalan mı? Ayrıcalıklı hizmeti fark etmeniz…

BAKKARA OTEL

AdresIsland 1, Venice, Kyiv, Ukrayna

Bulunduğu Yer: Hydropark

Telefon+380 44 369 3131

Otel Girişi: 27 Ağustos 2021  / Otel Çıkışı: 31 Ağutos 2021

Körükçü Tekstil Toptan Perde

Erdinç Büyükkörükçü

İletişim: Fatih Mah. Maraşal Fevzi Çakmak Bulvarı. No:157 / A / Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 999 14 43

Gsm: 0545 330 86 96

E-posta: erdincbuyukkorukcu@gmail.com

Web: www.korukcutoptanperde.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 594336

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.