davillo tekstil

EFOR 2021 TRABZON ETKİNLİĞİ / 2. GÜN

Karadenizli Perdecilerin Yüzü Efor'la Güldü...

Ankara Efor Grup, Perde sistemlerinde ki başarısını, kısa sürede tül ve fonluk perde gruplarında da yakaladı…

Haber: Emel Benli / Trabzon

Tarihler 10 Temmuz 2021’i gösterirken, Ankara Efor Grup’un Trabzon etkinliğinin ikinci günü de, birinci günü kadar yüksek performanslı geçti. Samsun, Sinop, Rize, Gümüşhane, Ordu, Giresun, Ankara  ve Karadeniz’in ilçelerinden gelen perdecilerimiz, kalite karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Şaşkınlıklarının sebebi, etkinliklerin en belirgin özelliklerinden biri olan uygun fiyat değil, kaliteli bir ürünün bu kadar ucuza verilmesinin nedeni oldu.

Uzun sürmedi; bu soruya Efor Ailesi şöyle cevap verdi. “ Pandemi süreci dolayısı ile bir çok perakendeci firmalarımız sıkıntıya düştü. Bu sebepten dolayı etkinliğimizde fiyatları en dibe çektik. Amacımız, sektörümüzün perakende ayağını rahatlatmak ve az da olsa can suyu olmak.” dediler ve bu etkinliklerin devamının geleceğini belirttiler. Trabzon’dan sonra rotasını Ege Bölgesi’ne çeviren Ankara Efor Grup Ailesi, Ege’nin incisi İzmir’i seçtiler.

Etkinlikte en çok satan gruplardan düz zeminler ve çelikler göze çarparken güneşliklerin hızlı bir şekilde eridiğini gözlemledik. Trabzon ve çevre  illerden gelen perdecilerimiz Efor Etkinliği’nin tekrarını istediler.

Hareketli ve bir o kadarda yorucu bir günün arkasından, yorumumuzu şöyle yaptık: Ankara Efor Grup, perde sistemlerinde ki başarısını kısa sürede tül ve fonluk perde gruplarında da yakaladı…


 
 
 
 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 719671

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.