davillo tekstil

EFOR TRABZON ETKİNLİĞİ HIZLI BAŞLADI. 1. GÜN


Efor Trabzon etkinliğinin 1. Günü hareketli geçti.

Haber: Emel Benli / Trabzon

Ankara Efor Grup, bu sabah yani tarihler 9 Temmuz 2021’i gösterirken Trabzon Etkinliği’nin startını verdi. Tül, fonluk ve güneşlik gurupları ile Trabzon’a gelen Efor Ailesi, kaliteyi ve ağır gramajlı ürünleri de beraberinde getirdi. Kendisi de Ordu’lu olan Ankara Efor Yön. Kur. Baş. Sayın Adem Taşoluk, hem şehrilerini kazandırmak üzere ürünlerde dip fiyat etiketleri uyguladı.  

Trabzon başta olmak üzere, Elazığ’dan, Bingöl’den ve diğer bölgelerden de etkinlikten yararlanmak için gelen perdecilerimiz Trabzon Aurum  Otel’de yerlerini aldılar. Daha birinci günden ciddi anlamda ürün satışı yapan Ankara Efor, fonluk kumaş guruplarını tamamen tüketirken, özellikle çok uygun fiyata satılan güneşliklerin neredeyse yarısından fazlasını satmış oldu.

Bir kartela seti kalitesinde dokunan havuz ürünlerinin kalitesini çok beğenen perdeci meslektaşlarımız, fiyatlar karşısında da şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Trabzon’un kebabı ile meşhur Sultan’n Mangal’da bol oksijen eşliğinde açık havada yemeklerini yiyen perdecilerimiz evlerine dönerken, yolu uzak olanlar ise Aurum Hotel’te konaklayarak Efor’un misafiri oldular. Efor Ailesinden sık sık etkinlik talep eden Karadenizliler, ayaklarına kadar gelen Ankara Efor Ailesine böylesine güzel bir hizmet için teşekkür etmeyi ihmal etmediler.   


 
 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 402179

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.