davillo tekstil

Efor Grup 2021 Trabzon Etkinliği Aurum Hotel'de Başlıyor...


Gelin Efor İle Siz de Kazanın!

Haber: Emel Benli / Trabzon

İlkini Ankara’da gerçekleştiren Ankara Efor Grup, ikinci etkinliğinin startını yarın yani 9 Temmuz 2021 sabahı Trabzon Auorum Hotel’de verecek.

Tüm Karadeniz bölgesini etkinliğine davet eden Ankara Efor Ailesi, etkinlik için en gündem tül, fonluk ve güneşlik kumaşları sizlere özel fiyatlarla satışa sunarak sektörü hareketlendirmeyi hedefliyor.

Perakendeci ayağının hareketliliği, toptancıyı, toptancının hareketliliği ise üreticiyi tetikleyecek ve böylelikle sektöre bir can suyu verilmiş olacak. Grekler, etek  grekler, serpme grekler, örmeler, armürler, düz zeminler, ti ti zeminler, çiftli makarnalar, tekli makarnalar, çelik ve zırh desenler, yılın moda renklerinden oluşan fonluk grupları, 2.20 ve 2.80 ağır gramajlı beyaz ve krem güneşlikler, en önemlisi de etkinliğe özel en dip fiyatlar siz değerli Karadenizli perdecilerimizi bekliyor olacak.

11 Temmuz gecesine kadar devam edecek etkinlikte, 3 gün boyunca ağırlanacak ve sizler gibi çok değerli meslektaşlarınızla tanışarak kaynaşacak ve istişareler yapacaksınız. Nitekim bir perdeciyi en iyi perdeci anlar, siz değerli perakendecileri de sezonun tam ortasında  düşünüp, Trabzona gelen Efor Ailesi anlar…Gelin Efor ile alırken kazanın.

Tarih: 9-10-11 Temmuz 2021

Yer: Aurum Hotel

Devlet Karayolları Cad. No:42 / Yomra / Trabzon

İrtibat: 0533 574 77 67 – Adem Taşoluk


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 230753

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.