davillo tekstil

Konper Toptan Perde / Konya


Konper Toptan Perde Mefruşat / Konya

Haber: Emel Benli & Konya / Bu haber Muteks’in Sponsorluğunda Yapılmıştır.

2011 yılında Sayın Ali Tuncertan ve Sayın Cemal Özcan tarafından Konya'da kurulan Konper Tekstil, Türkiye geneline tül kumaş ve fonluk kumaş gruplarının toptancılığını gerçekleştiriyor. Konya Manifaturacılar’da faaliyetine 4 katlı mağazasında, 5 kişiye istihtam sağlayarak devam eden Konper Tekstil; kendi argeleri olan ve 80 başlıktan oluşan kartela setleri ile ayrıcalığı sunmaya gayret gösteriyorlar.

Sayın Tuncertan’ın ve Sayın Özcan’ın mütavazi duruşları ve çalışkanlıkları her yıl Konper’in üzerine koyarak yol almalarında ki en büyük etken olurken; müşteri memnuniyeti yolunda ki çabaları da sektörde uzun soluklu olmalarını sağlıyor.

Yetebilecekleri ve kontrol edebilecekleri kadar müşteri portföyüne sahip olan Konper Ailesi, çok müşteri anlayışı değil, kaliteli hizmet anlayışı ile yavaş yavaş merdivenleri çıkmayı tercih ederken; zamanında hızlı lojistik, satış sonrası destekten de ödün vermiyorlar.

Duruşlarını kaliteleri ile gösteren Konper Ailesi; yılın en moda tül ve fonluk grupları, geniş renk skalası ve her yıl üzerine koyarak giden Konper Kartela Setleri ile siz değerli perakendecilerimizi farklılığa davet ediyorlar.

Bizden duyurması, sizden denemesi…

Adres: Musalla Bağları Mh. Kazım Ayvaz Sk. No: 154 / Selçuklu / Konya

Tel: 0 332 235 05 40

Gsm: Ali Tuncertan: 0553 338 27 01

Gsm: Cemal Özcan: 0546 456 6737


Yorumlar

 • Ahmet bilici
  Ahmet bilici

  Siz bu işin hakkını veriyorsunuz allah yolunuzu acık etsin

  09 Temmuz 2021 06:57
 • Sinan Babayigit
  Sinan Babayigit

  Yapmış oldugunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz Başarılarınızın devamini dileriz

  09 Temmuz 2021 08:50
 • İlhan burç
  İlhan burç

  Cemal Özcan abim pazarlamacı ruhun ticari ruhunla bizlerin gönüllerini fethetmiş durumdasın…insanlığın ve dürüstlüğün tartışılmaz…Allah işinizi gücünüzü rast getirsin…bol kazançlar dilerim

  10 Temmuz 2021 10:45
 • Murat Yimenicioğlu
  Murat Yimenicioğlu

  Allah yolunuzu acik etsin 15 yılı aşkın ticaretimizde ticari ahlagi urun çeşitliliği dürüst esnafligi sayesinde isini büyüttü buralara geldi insallah daha da ileriye gidecektir ortakliginiz daim olsun başarılarınızın devamını dilerim

  13 Temmuz 2021 07:44

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 145807

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.