davillo tekstil

RS TOPTAN PERDE AKSESUARLARI KONYA'DA AÇILDI.


Perde sistemlerinde bir marka olan Muteks, ilk bayiliğini Konya’ya verdi.

Haber: Emel Benli / Konya / Bu Haber Muteks’in Sponsorluğunda Yapılmıştır.

Perde sistemlerinin bir markası olan Muteks, ilk bayiliğini Konya’ya verdi. Yenilikçiliği ile sık sık gündeme gelen Muteks, Konyalı bir meslektaşımız olan ve Konya’lılar tarafından çok sevilen Sayın Ramazan Solak’a aksesuar bayiliğini verdi. 5 Temmuz 2021 tarihinde açılışı gerçekleştirilen “RS Perde Aksesuar Firması” bundan böyle Konya’lı  perdecilerimiz başta olmak üzere, rotası çizilen il ve ilçelere hatta bölgelere hizmet verecek.

Muteks’in arge çalışmasını bizzat kendisinin yaptığı ve yarı mamül malzemelerin bizzat yine Muteks’in bünyesinde bulunan atölyelerde hayata geçirilerek, boyahanesinde boyanan, kalite kontrolü Türk Standartları çerçevesinde yapılan ve Muteks etiketi taşıyan perde aksesuarları RS Aksesuarın dolaplarında hayat buldu.

Pandemiden dolayı son iki yılın en kalabalık ve en güzel törenlerinden biri olan RS Aksesuar’ın açılışında Sayın Ramazan Solak’ı ve Muteks Ailesini Konyalılar yalnız bırakmadılar. Konya Ticaret Odası Başkanı Sayın Selçuk Öztürk’ün bizzat katıldığı açılışa; Konyalı perde toptancılarımız, perde sistemcilerimiz, perakendecilerimiz, Sayın Solak’ın ailesi ve yakın dostları da teşrif ederek onure ettiler.

“Konya benim ilk göz ağrım” diyen ilklerin adamı Sayın Murat Tuncer, Konya’ya ve Konyalılara vefa borcunu RS Aksesuar’a verdiği bayilik ile bir nevi ödemiş oldu. Her fırsatta Konyalıları çok sevdiğini belirten Sayın Tuncer, Muteks Gen. Koor. Sayın Zeynep Tek ve RS Aksesuar’ın sahibi Sayın Ramazan Solak açılıştan sonrası, akşam düzenledikleri bir gala gecesi ile günü taçlandırdılar. Konya’nın meşhur etli pilavı, bamya çorbası dualarla masalarda yerini alırken; bir Karadeniz uşağı olan sevgili sanatçımız “Maçkalı Kaptan Yılmaz’da”geceyi verdiği konseri ile renklendirdi.

Sezonun ortasında Konyalı meslektaşlarımıza moral ve motivasyon yönünden faydalı olan gala; böylelikle projenin son organizasyonu oldu. Kusursuz bir açılış, kusursuz bir gala gecesi ve geriye bıraktığımız anılarla Konya’dan ayrılırken; Mevlana’nın şehrine bir Muteks yıldızı kaydı.  


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 766610

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.