davillo tekstil

Efor Grup Trabzon Etkinliğini 9-10-11 Temmuz 2021 Tarihleri Arasında Yapacak.


Efor Grup 2. Etkinliğini Karadeniz'de Yapacak...

Firmalarımız Bölgesel Etkinliklerine devam ediyorlar. Bunlardan bir tanesi Ankara Efor Grup…

Haber: Emel Benli / Trabzon

İlk etkinliğini Ankara’da gerçekleştiren ve İç Anadolu Bölgesine hitap eden Ankara Efor Grup, ikinci etkinliğinin startını Trabzon’da verecek. Trabzon Etkinliği ile bu seferde, tüm Karadeniz’li perdecilerimizi “alırken kazandıracak” olan Efor;  9 – 10 ve 11 Temmuz 2021 tarihleri arasında en yeni tül perde gruplarını 7.90’dan başlayan fiyatlar ile görücüye çıkaracak.

2.20 ve 2.80 güneşlikler krem ve beyaz olmak üzere, Düz Armürler, Eko Brodeler, Serpme Grekler, Etek Grekler, Ağır Brodeler, Zincir Tüller ve daha fazlası ile Trabzon Aurum Hotel / Yomra / Trabzon’a gelecek olan Ankara Efor Grup, tüm Karadeniz’li perdecilerimizi bu etkinliğe davet ediyor.

Ankara Efor Yön. Kur. Başkanı Sayın Adem Taşoluk ve her biri alanında donanımlı mesai arkadaşları, siz değerli Karadenizli perdecilerimiz ile tek tek ilgilenerek sizin şehriniz Trabzon’da size ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Sezonun ikinci yarısında mağazalarınıza çiçek açtırmak ve yüzünüzü güldürmek için gümbür gümbür  Tranzon’a geliyor.

Elinizi çabuk tutun, 3 gün olan sürenizi iyi değerlendirin .

Tarih: 9-10-11 Temmuz 2021

Yer: Aurum Hotel

Devlet Karayolları Cad. No:42 / Yomra / Trabzon

İrtibat: 0533 574 77 67 – Adem Taşoluk


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 602866

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.