davillo tekstil

Muteks İlk Bayiliğini Konya'ya Verdi...

31 yıllık sektör tecrübesini artık bayilikler ile süsleyen Muteks, ilk bayiliğini Mevlana’nın şehri Konya’ya verdi.

Haber: Emel Benli / Konya

Sevgili sektör mensupları Ankara’nın ilk perde sistem firmalarından olan Muteks, uzunca bir yolculuğa çıkıyor.  Bu yolculukta ilk durağı Konya…

Konya’da saygın kimliği ile tanınan Sayın Ramazan Solak, Muteks ‘in bayiliğini alarak bundan böyle “RS Perde Aksesuarları” olarak Muteks’i Konya’da temsil edecek.

5 Temmuz 2021 tarihinde Muteks Ailesi ve siz değerli Konyalılar eşliğinde, saat14:00’te  açılışı gerçekleştirilecek RS Perde Aksesuarları’nın açılışa özel gerçekleştireceği etkinliğinde gün boyunca sizlere özel şok fiyatlar ile satışlar gerçekleştirilecektir.

Karadenizli sanatçımız Maçkalı Kaptan Yılmaz’ında aramızda olacağı günün akşamında; düzenlenecek gala, bu birlikteliğin pekiştiği bir gece olacaktır.

Hem bayilik, hem açılış, hem açılışa özel fırsat etkinliği, hem gala gecesi …Tüm bu oluşumların arasında bir canlı yayın ile de karşınızda olmayı hedefliyoruz.

Her zaman vizyonları çok yüksek olan ve yenilikleri ile firmasını diri tutan Muteks Yön. Kur. Başk. Sayın Murat Tuncer’i bu girişiminden dolayı kutluyoruz.  Muteks Gen. Koordinatörü. Sayın Zeynep Tek’in de gecesini gündüzüne kattığı bu projenin devamını diliyoruz.

Bayilik Sistemine İç Anadolu’dan başlayan Muteks, Türkiye’nin diğer bölgelerinde de bayilikler oluşturmak üzere harekete geçerken; sizlerden gelen bayilik taleplerinizi de mutlaka değerlendirecektir.

Sağlam yolda, sağlam insanla…

R & S TOPTAN PERDE AKSESUARLARI

İletişim: Toptan Manifaturacılar Çarşısı Hayrakoşan Sk. No: 24 / Selçuklu / Konya

Tel: 0332 233 00 02

Gsm: 0533 705 00 02

Açılış: 5 Temmuz 2021 Pazartesi

Saat: 14:00

Akşam Gala Yemeği: Mavera  Kır Düğün Bahçesi / Karahüyük Mh. Hatıp Cad. No:275 / Meram / Konya

Yemek Saat:19:30

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 618793

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.