davillo tekstil

Ekin Brode'nin Ankara Etkinliği'nin 2. Günü Devam Ediyor...


Ekin Brode’nin Ankara Etkinliği’nin 2. Günü Dopdolu Geçiyor…
Haber: Emel Benli / Ankara

1 Milyon Metre Tül Kumaş ile Ankara Anfa Fuarında...


Ekin Brode’nin Anfa Fuar Alanı’nda düzenlediği “Fuar Etkinliği’nin 2. Gününü de yüksek bir performansla tamamlamış oldu.  Hareketli saatler yaşayan fuar etkinliği, perde sektörünün belli bir yüzdelik diliminin açığını kapatırken, uygun fiyatları sayesinde sezonun uzamasına vesile olacaktır.


1 milyon metrenin üzerinde getirdikleri ürünlerin neredeyse yarısını satan Ekin Brode  Ailesi, henüz etkinliğin ikinci günü olmasına rağmen yüksek bir satış gerçekleştirmiş, özellikle fantezi, armür, düz, titi zeminlerde  ve özellikle greklerde  neredeyse dipleri görmeye başlamışlardır. Bu duruma en çok etki eden fiyat politikaları olmuştur.

Güler yüzlü tavırları, bölge sorumlularının ilgi ve alakaları fuar kapısından giren müşteriyi saatlerce içeride tutmuş ve bu ziyaretin sonu alış - veriş ile sonlanmıştır.  Ekin Brode’nin Fuar Etkinliği’ne sosyal medya aracılığı ile ilk defa gelenler dahi kafalarında görmek, gezmek amaçlı geldikleri bu kısa seyahatten; çuvallar dolusu ürün alarak dönmüşlerdir.  Böylesine güçlü bir etkinin sonuç itibari işe tepkisi de alış veriş ile sonlanmıştır.
Hoya bella  etiketi taşıyan 200 bin metre güneşlikler ise peynir - ekmek misali alıcısına; günün kârı dedirtecek türden olmuştur. Sektörde ki güneşlik sıkıntısını çözüm odaklı duruşu ile kalite ve uygun fiyat politikası ile ortaya koymuştur.

Fonluk gruplarında da yine kulvarı takip eden Ekin, bu konuda ki argesinin gücünü; gerçekleştirdiği bu fuar ile ortaya koymuştur. Tül gruplarında ve fonluk gruplarında; bünyesinde ki merkez atölyesinde örneklerini dikerek veri elde eden ve her birinin dikim duruşunu çok iyi bile Türkiye’nin markası Ekin, bu konuda Ankara’ya çok sağlam gelmiştir.
25 ve 26 Haziran tarihlerinde de devam edecek fuar etkinliği için elinizi çabuk tutunuz, ürünler erimeden, renkler kırılmadan yetişiniz…

Ekin Home Collection
Tarih:  23-24-25-26 Haziran 2021
Adres:  Altınpark Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No: 142 / Altındağ / Ankara
Emre Emektar: 0543 204 16 45
Volkan Küçük: 0532 133 73 13
Müşteri Hizmetleri: 0530 130 76 46
Müşteri Hizmetleri: 0533 733 67 41Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 125561

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.