davillo tekstil

Tetsiad'dan Bilgilendirme Seminerine Davet...

7326 Sayılı "Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu" Bilgilendirme Seminerimize Davetlisiniz

Değerli Üyelerimiz,

Derneğimiz, siz değerli üyelerine fayda yaratmak adına düzenlemekte olduğu bilgilendirme seminerlerine devam etmektedir.

Daha önce düzenlediğimiz; Corona Virüs Sürecinde İş Hayatı, Ev Tekstilinde Trendler Koleksiyonlara nasıl taşınır, KOSGEB Destekleri, Dünyaya E-İhracat başlıyor ve E-İhracat ile alakalı her şey, Kamu Alacaklarını Yapılandırma Kanunu ile ilgili Bilgilendirme Semineri, SGK-İşkur-Kosgeb Teşvikleri bilgilendirme semineri, E-Ticarette Fırsatlar semineri, Hukuk uyuşmazlıklarında arabulucuk seminerlerimizden sonra bu kez de siz değerli üyelerimizi bilgilendirmek adına bu kez de 7326 Sayılı "Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu" ile ilgili Bilgilendirme Seminerimizi gerçekleştireceğiz.

Konusunda uzman isimler olan NDG Global YMM ve Denetim A.Ş. yetkilisi Yeminli Müşavir Sn. Murat Göktaş ve FLCOFFICE Danımanlık yetkilisi Mali Müşavir Sn. Fatih Binici'nin konuşmacı olarak katılacağı ve 22 Haziran 2021 Salı günü Saat 15.00 ‘de ZOOM Uygulaması üzerinden gerçekleştireceğimiz seminerimizde; 

Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2021 olan; 7326 Sayılı Bazı Alacakların Yapılandırılması Kanunu kapsamında yer alan; 

Kesinleşmiş alacakların, Kesinleşmemiş veya dava safhasında bulunan alacakların, İnceleme ve tarhiyat safhasında bulunan işlemlerin yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeler, Matrah ve vergi artırımı,            İşletme kayıtlarının düzeltilmesi (Emita, Makine Techizat Demirbaş, Kasa Mevcudu ve ortaklardan alacaklar) ve Vergi Usul Kanunu kapsamına giren alacakların yapılandırılması, matrah ve vergi artırımı ile işletme kayıtlarının düzeltilmesine yönelik düzenlemeler, Gümrük İdaresi ve SGK ya olan borçlar gibi bir çok konuda izlenecek yollar hususlarında siz değerli üyelerimiz bilgilendirilerek bu hususlardaki sorularınız yanıtlanacaktır.

Kaçırılmaması gereken çok önemli fırsatlar sunan "7326 Sayılı Bazı Alacakların Yapılandırılması Kanunu” bilgilendirme seminerimize siz değerli üyelerimizin ve firmanızda bu konularla ilgili Muhasebe, Finans yetkililerinizin aşağıda belirtmiş olduğumuz Zoom Katılım Bilgileri ile katılımlarını rica eder, 

Bu vesile ile iyi günler ve çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

TÜRKİYE EV TEKSTİLİ

SANAYİCİLERİ VE İŞ İNSANLARI

DERNEĞİ


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 696655

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.