davillo tekstil

EFOR ANKARA 2021 ETKİNLİĞİ / 3. GÜN


EFOR ANKARA 2021 ETKİNLİĞİ / 3. GÜN

Teşekkürler Efor

Haber: Emel Benli & ANKARA

En güncel tül perde ve fonluk kumaşlar, en dip fiyatlarla görücüye çıkartıldı. Kulvarın en yeni ürünleri, moda renkler, kaliteli ürünler, gramajda ağır ürünler açılışa özel fiyatlarla mağazalarınızı şenlendirdi. 3 gün boyunca siz değerli Efor müşterilerini mutlu eden bu kampanya, yine sizlerden gelen taleplerle bir gün daha uzatılma kararı aldırttı.

Bu tür etkinliklerin gerçekten perakendeciye fayda sağladığını bildiğimiz içinde; etkinliğin bir gün süreli uzatılma kararı, en çok bizi sevindirdi. Etkinliğinin 3. gününde de dostlarını ağırlayarak güzel ticaretlerin altına imza atan Ankara Efor Ailesi, bu tür etkinlikleri sık sık yapma kararı aldı.

Ankara ağırlıklı olmak üzere İç Anadolu’nun diğer şehirlerinden de misafir ağırlayan Ankara Efor, akşam saatlerinde çuvallanan ürünlerin sevkiyatlarını yola çıkararak, günün son saatlerini tamamladı.

Efor Ailesi’nden gelecek olan ikinci bir etkinlik kararını sizlerle paylaşacak; Ankara Efor performanslarını sıcağı sıcağına sizlere duyuracağız.

Başkent Ankara’dan tüm Türkiye geneline hem tül ve fonluk guruplarında hem de perde sistemleri imalatı ile hitap eden Efor, kartela seti kesimini de aralıksız devam ettirmektedir…Ayrıca perde aksesuarı konusunda da en modern ve şık aksesuarları ile piyasaya hitap etmektedir. Her bölgeye ayrı aksesuar tasarımları; işlerine verdikleri önem odaklı olmakla birlikte, müşteri memnuniyeti ilkeleri ile de örtüşmektedir.

Ankara Efor Yön. Kur. Başkanı Genç İş İnsanımız Sayın Adem Taşoluk’a, sevgili eşi Sayın Yeşim Taşoluk’a, Efor Böl. Sor. Sayın Haluk Can’a, Efor Ailesine büyük katkılarda bulunan ve emeklerini onlardan asla esirgemeyen sektörümüzün değerli isimlerinden Sayın Habip Dmiray’a, Efor’un hem muhasebe departmanında, hem de genel koordinesinden sorumlu Sayın Sinem Çağan’a, Efor’un diğer departmanlarında ve perde sistemleri atölyesinde ki bir birinden değerli ustalarına, Efor Grup’un en büyük biriminden, en küçük birimine kadar emeği geçen herkese sektörümüz adına teşekkür ediyoruz. Emeğin karşılığının asla ödenemeyeceği bilinci ile sektörümüze sezonun yarısında bir etkinlik ile can suyu olan Ankara Efor Grup’a başarılarının devamını diliyoruz.

Üreticiden, toptancıya, toptancıdan perakendeciye uzanan bu can suyu sektörümüzü hareketlendirmiş ve bir Efor farkı ortaya koymuştur.

Teşekkürler Efor…


 


 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 263502

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.