davillo tekstil

ANKARA EFOR 2021 ETKİNLİĞİNİN 2. GÜNÜ


ANKARA EFOR 2021 ETKİNLİĞİNİN 2. GÜNÜ

Güzel bir günden geriye kalan dostlukların pekişmiş hali, objektiflere yansıyan kareler ve memnun kalınan bir etkinliğin ikinci gününün tatlı yorgunluğu…

Haber: Emel Benli / Ankara

Tül perde ve fonluk kumaş toptancılığında yeni olan Efor; stor ve zebra imalathanesinde gösterdiği başarıdan dolayı kemikleşmiş müşteri portföyünü, bu yıl ilk defa düzenlediği etkinliğinde bir kez daha gördü. Her geçen gün müşteri ağına yenisini ekleyen Ankara Efor, yelecek yıllarda büyük başarı hikayeleri ile karşımıza çıkacağa benziyor.

Yenilikçi kimliği ve Ankara Efor’un Sahibi Sayın Adem Taşoluk mütevazi şahsiyeti ile gönülleri fethetmeye devam ediyor.  Bu duruş değerli müşterilerine güven ve kendi evlerinde ki rahatlık hissini veriyor. Bu sıcak atmosferin karelerini bir bir yakalayıp sizlere yansıtmanın keyfide tabi ki biz “Perde Satıcıları Haber Portalı’na” düşüyor.

Güzel bir günden geriye kalan dostlukların pekişmiş hali, objektiflere yansıyan kareler ve memnun kalınan bir etkinliğin ikinci gününün tatlı yorgunluğu…”Dostlarımıza özel fiyatlar ile düzenlediğimiz etkinliğimizde, amacımıza ulaşmış bulunmaktayız.  Zaten bizim kemikleşmiş bir müşteri kitlemiz var, bu etkinlik ile ailemize yenileri de eklendi. Etkinliğimizden hanemize yazılan en büyük kazanım ise artık yolculuğumuza eski dostlarımızın yanı sıra yeni dostlarımızla devam ediyor olmamız.” Diyen Sayın Adem Taşoluk, mutluluğunu bizlerle paylaştı.

Adem Taşoluk’un ömrüne eklenen bu iki güzel günden geriye kalan ise; etkinliğe damgasını vuran fiyat etiketleri oldu. Gerçekten piyasa değerinin çok çok altında bulunan etiketler etkinliğin aynası oldu. Tek tek nabızlarını ölçtüğümüz Efor müşterileri en çok etiketlerden memnun kalırken; bazı tül guruplarının erken bittiği de gözümüzden kaçmayan karelerdendi. Fiyat uygun olunca, etkinlikte keyifli oldu.

Ankara ağırlıklı misafir ağırlayan Efor, yine Ankara’nın duayyen kıdemli perdeci perakendecilerini memnun bıraktı. 2.günden gözlemlerimizi sizlere aktarırken, geriye kalan son günde elinizi çabuk tutmanızı öneriyor ve ayağınıza gelen bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

EFOR GRUP PERDE SİSTEMLERİ
İletişim: Gültepe Mah. Gültepe Cad. No: 4 / A - Gülveren / Ankara
Tel: 0312 353 00 46 - 47


 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 218256

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->