davillo tekstil

EFOR ANKARA YENİ MAĞAZA AÇILIŞINI ATO BAŞKANI GÜRSEL BARAN YAPTI.


EFOR ANKARA YENİ MAĞAZA AÇILIŞINI ATO BAŞKANI GÜRSEL BARAN YAPTI.

Beklenen Efor Etkinliği Startını Verdi

Haber: Emel Benli / Ankara

Tam 7 yıl önce Ankara’dan tüm Türkiye’ye perde sistemleri imalatı ile hizmet vermeye başlayan “Ankara Efor Grup,” bünyesine kattığı tül ve fonluk kumaş  toptancılığı ile yoluna emin adımlarla her geçen gün büyüyerek devam ediyor.

Bu istikrarlı büyüme esnasında daha geniş bir alana geçme kararı alan Ankara Efor, Ankara’nın Gülveren Semti’nde ki yeni binalarına yerleşerek; yeni binalarının şerefine bir açılış töreni düzenlediler. Tarihler 16 Haziran 2021’i gösterirken; açılışa özel bir de etkinlik kararı alan Efor Ailesi, etkinliğinin birinci gününü son derece verimli geçen üstün bir performansla tamamladı.

En güncel tül perde ve fonluk kumaşlarını açılışa özel fiyatlar ile görücüye çıkaran Ankara Efor Ailesini açılışta ve etkinlik boyunca dostları yalnız bırakmadı.

ATO Yön. Kur. Başk. Sayın Gürsel Baran’ın, ATO Meclis Başk. Sayın Mustafa Deryal ‘ın, İstanbul Efor Yön Kur. Başk ( İTO Ev Tekstili Meslek Komite Başkanı), Sayın Yılmaz Söyler’in, İstanbul Efor Yön Kur. Başk. Yar. Sayın Yalçın Söyler’in, ATO Tekstil, Tuhafiye, Mefruşat ve 17. Komite Başk. Sayın Faruk Köylüoğlu’nun, 17. Komite Baş. Yar. Sayın Mehmet Aygün’ün, 17. Komite Meclis Üyesi Sayın Sedat Demirel, 17. Komite Üyesi Sayın Nazım Uğraç’ın, 17. Komite Üyesi Sayın Erdal Yıldırım’ın, üretici ve toptancı firma sahiplerimizin, çok değerli perakendecilerimizin ve tabi ki Efor Ankara Ailesi’nin bulunduğu açılış töreninde kalplerde ki güzel dilekler ve taktirler Efor Ankara için dile döküldü.  

Öğle saatlerinde açılışı gerçekleştirilen Efor Ankara Binası kalabalık ve bol bereketli saatlere şahitlik etti. Armür gurupların, düz armür grupların, serpme greklerin, kort nakış grupların, fantezi tüllerin, etek greklerin, titi zeminlerin, brode tüllerin, jakarların yer aldığı etkinlikte, siz değerli Efor Dostları’na açılışa özel fiyat indirimlerine giden Ankara Efor Sahibi Sayın Adem Taşoluk dostlarını alırken kazandırdı.

Çok özel fiyatlarla ürünlerini görücüye çıkaran Sayın Taşoluk, en dip fiyat diye tabir ettiğimiz fiyat etiketi ile müşterilerinin yüzünü güldürürken; sezonun tam ortasında perakendecilerimize bir kez daha can suyu oldu.

Ankara Efor Grup çok kısa sürede; sektörümüzün kalkınmasın da  40 çalışanı ile Ankara istihtamına sağladığı katkılarla, bol ürün stoku, güler yüzlü hizmet anlayışı, kalite, yüksek vizyonları, hızlı lojistik, ve dürüst ticaret anlayışı misyonu ile gönüllerinize kısa sürede taht kurarak sevilmiş ve bir Ankara firması olmayı başardı. Efor dostları da hem açılışta, hem de düzenlenen etkinliğin ilk gününde Sayın Adem Taşoluk’u yalnız bırakmayarak; gönül dili halini, beden dili iz düşümü ile göstermiş oldular.     

3 gün sürecek olan Ankara Efor Etkinliği, tarihler 18 Haziran 2021 akşamı geç saatlerde sonlandırılacaktır. Elinizi çabuk tutun, size sunulan bu güzel fırsatı kaçırmayın ve kazanan siz olun.

Ankara Şube: Efor Grup Perde Sistemleri

İletişim: Gültepe Mah. Gültepe Cad. No: 4 / A- Gülveren / Altındağ / Ankara
Tel:
 0312 353 00 46 -47


 


 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 247744

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.