davillo tekstil

Yükselen Grafiği ile Davillo


Yükselen Grafiği ile Davillo

Haber: Emel Benli / Ankara

Ankara’nın ünlü sistem perdecilerinden Davillo Markası ile yükselen Perdesen, adından söz ettirmeye devam ediyor. Yükselen ihracat grafiği ile Ankara Ticaret Odası tarafından ödüllendirilen Davillo, Ankara Sektörünün ihracat ayağına katkılarından dolayı plakete layık görüldü…

Sistem Perdeleri İmalatı, Tül Perde ve Fon Perde Toptancısı Davillo, her yıl başarısını ikiye katlayarak geniş adımlarla yol alıyor. Bu başarıyı fark eden ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran’ın elinden”2020 yılında Ankara’nın ihracatına yaptığı katkılarından dolayı” başarı plaketini alan Perdesen Kurucusu Sayın Hasan Erbasan ve  Genç İş İnsanımız Davillo Yön. Kur. Baş. Sayın Engin Erbasan, başarıya doymuyor.

Bu ölümsüz anda ATO Meclis Başkanı Sayın Mustafa Deryal’ında yer alması Erbasan Ailesine onur olmuştur.  Türkiye’nin yedi bölgesinde üstün performans hizmeti sağlayan Davillo, yurt dışında da Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ediyor.

Yurt dışında;İngiltere,  Hollanda, Almanya, Amerika, Kanada, Bulgaristan, Yunanistan, İsrail, Vietnam, Sırbistan, Fransa ve Danimarka gibi ülkelere tül perde, fon perde ve sistem perdeleri ihracatı yapan Davillo, kaliteden ve yenilikçi vizyonundan vazgeçmeden insan odaklı misyonunun çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

Ülkemize döviz kazandırmaya ve sektörümüzün ihracat ayağına katkıda bulunmaya devam eden Davillo, bütün bunların yanı sıra fuarlarda da yerini alarak, sektöre canlılık katıyor.  CNR  Uluslarası Evteks Fuarı 5. Holl’de yerini her yıl olduğu gibi bu yılda alacak olan Davillo’yu yüksek ihracat dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.   

Davillo Perdelik Tül Kumaş ve Mekanik Perde Sistemleri

İletişim: Demirhendek Cad. No: 186 Siteler / ANKARA

Tel: 0 (312) 353 08 08 - 353 01 50 - 348 01 93

Fax:  0 (312) 353 01 60

E- posta: info@davillo.com.tr

Web: www.davillo.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 146899

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.