davillo tekstil

Toptan Zebra Stor Kumaş Firması Çağteks Perde Sistemleri


Toptan Zebra Stor Kumaş Firması Çağteks Perde Sistemleri

Haber: Emel Benli / Ankara

Çağteks Mekanik Toptan Kumaş Firması’nı sizler için ziyaret ettik. Ankara Gersan Sanayi Sitesi’nden hizmet veren Çağteks, siz değerli sistem perde imalatçılarımıza stor ve zebra kumaş toptancılığı ile tüm Türkiye geneline  ürün vermektedir.

Çağteks’in Sahibi Sayın İsmail Yavuz, 2002 yılından bu yana sektörümüze hizmet veren kıymetli bir mensubumuzdur. Sayın İsmail Yavuz’un yenilikçi yüzü, kalite anlayışı ve temiz ticareti herkes tarafından bilinmekte olup; müşteri pörtföyü nezih firmalardan biridir. 6 kişiye sağladığı istihtam, 130 varyantlı stor ve zebra seti, güler yüzlü hizmet anlayışı ile sevgili eşi Gülçin Yavuz ile omuz omuza veren İsmail Bey, “İsteyene 1 top, isteyene 50 top, yada 1 metre, isteyene 1000 metre, kesim ve top hizmetimizle her zaman müşterilerimizin yanlarındayız.” Diyerek esnek ticaretini dile getirdi.

Sizlerde bu konuda yeni yüz arıyorsanız, yüksek çalışma performansı istiyorsanız, kaliteden yanaysanız Çağteks Mekanik Toptan Kumaş Firması hizmetinizde olup; çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Haberler bizden, faydalanmak sizden diyoruz ve yeni bir firma ile sizleri tanıştırmaktan son derece mutlu olduğumuzu dile getirmek istiyoruz. Kişiliğini yakından bildiğimiz, tanıdığımız ve sizlere firması ile çalışmanızı tavsiye ettiğimiz Sayın İsmail Yavuz’a başarılarının devamını diliyoruz.

Çağteks ToptanZebra Stor Kumaş Firması

İletişim: Batı Site Mah. Gersan Sanayi Sitesi 2308. Cad. No: 83-85-87 / Yenimahalle / Ankara

Tel: 0312 255 33 43

Gsm: 0532 337 25 50

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 404592

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->