davillo tekstil

Ankara Efor Perde Sistemlerinden Etkinliğe Davet


Ankara Efor Perde Sistemlerinden Etkinliğe Davet.

Ankara Efor Perde Sistemleri, siz değerli iş ortaklarına daha iyi hizmet verebilmek için Ankara’nın Gülveren Semti’nde bulunan yeni binalarına taşındı.

Haber: Emel Benli / Ankara

Perde ve fonluk kumaş toptancısı aynı zamanda sistem perdeleri imalatçısı, Alya Kartela Seti, Somfy Motorlu Sistemlerinin Bayiliği, stor, zebra, alüminyum ve diğer sistem perdeleri aksanları tedarikçiliğini ve toptancılığını da üstlenen Ankara Efor, piyasada ki istikrarlı yürüyüşüne devam ediyor.

Ankara Efor Perde Sistemleri, siz değerli iş ortaklarına daha iyi hizmet verebilmek için Ankara’nın Gülveren Semti’nde bulunan yeni binalarına taşındı.1200 m2’lik iş yerlerinde çok geniş atölyelere ve stok depolarına yer vererek; hizmet kalitesini ve sunum alanını rahatlattı.

Bu yeniliği siz değerli müşterileri ile paylaşmak isteyen Efor, bir açılış ile karşınızda olmaya hazırlanıyor. Açılışa özel bir de etkinlik ile kesenizi rahatlatarak sizleri alırken kazandıracak olan Efor Ailesi, 3 gün boyunca sürecek olan indirim etkinliğinde, kampanyaya özel sürpriz fiyatlarla karşınızda olacak.

16 – 17 ve 18 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenleyecekleri etkinlikte, Brodeler, Armürler, Grekler, Serpmeler, Düz Zeminler, Ketenler, Fonluk Kumaş Çeşitleri ve 150 bin metre stok ile siz değerli perakendecilerimizi yeni mağazalarında bekliyor olacaklar.

Kulvarın en çok koşan ve 2021 yılının en yeni trendlerini bulabileceğiniz bu etkinlik, sezonun ortasında sizleri rahatlatacak ve soluklandıracaktır. Efor Grup Mekanik Perde Sistemleri Yön. Kur. Başkanı Sayın Yılmaz Söyler’in de sizleri karşılamak üzere yerini alacağı etkinliğe Türkiye genelinde ki tüm perdeciler davetlidir.

Ankara Efor’un yeni mağaza açılışına ve açılışa özel etkinliğine siz değerli perdecilerimizi davet eden ve her geçen gün büyümeye devam eden Efor Ailesini kutluyoruz. Sektörümüze 18 yıldır hizmet veren ve son 7 yılını Ankara Efor’da siz değerli müşterilerine hizmet ile geçiren Efor Ankara’nın sahibi Sayın Adem Taşoluk’a sektörümüze katkılarından dolayı teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Ankara Şube: Efor Grup Perde Sistemleri

Tarih: 16-17-18 Haziran 2021

Açılış: 16 Haziran 2021 / Saat:14:00

İletişim: Gültepe Mah. Gültepe Cad. No: 4 / A- Gülveren / Altındağ / Ankara
Tel:
 0312 353 00 46 -47

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 192676

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.