davillo tekstil

Mekanik Perde Sistemcilerinin Çözüm Ortağı Perlin…

Mekanik Perde Sistemcilerinin Çözüm Ortağı Perlin…

Kaliteden yanaysanız, müşteri memnuniyetini önemsiyorsanız, istikrar arıyorsanız markanız PRL, istikrarlı üretimi ile hizmetinizde...

Haber: Emel Benli & Ankara

Ankara’dan üretimine devam eden Perlin İç ve Dış Ticaret; yüksek kalite, uygun fiyat ilkesi ile perde sektörüne yıllardır hizmet veriyor.

Ham madde de orjinal mamül kullanan Perlin İç ve Dış Ticaret, istikrarlı ve kaliteli üretimi ile siz değerli sistem perdecilerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor.  

Perde sistemleri metal ve plastik aksamlarının yanı sıra, kendi özgün dizaynları ile de sistem perde imalatçılarının öncü tedarikçilerinden  olan Perlin; yenilikçi kimliği PRL markası ile tüm Türkiye geneline ürün pazarlıyor.

Stor ve zebra kasa aparatları, plastik ve metal zincirler, kruvaze mekanizması, kafa takım setleri, zincirli kafa takım setleri, boru tıpası, zebra lama boru tıpaları ve çeşitli aparatların üretimini yapan PRL, marka bilinirliliğini deniz aşrı ülkelere taşırken; Türkiye’nin bir markası olarak Türkiye’yi yurt dışında da istikrarlı bir şekilde temsil etmeye devam ediyor.

İhracatta da en az iç ticareti kadar başarılı olan Perde Sistemlerinin mutfak bölümünü oluşturan ve perdenin görünmeyen yüzü olan Perlin; sistemcilerimizin adeta can yeleği olma görevini üstleniyor.

Perlin İç ve Dış Ticaret’in sahibi Sayın Ali Kemal Karayazgan’dan devraldığı bayrağı dalgalandıran genç iş adamımız Sevgili Algan Karayazgan, kendinden emin adımlarla heyecanını hiç yitirmeden yol alıyor. Genç yaşta bir üretim ağının sorumluluğunu alan Algan Karayazgan, sistem perdecilerimizi kalite ile tanıştırmaya davet ediyor.

PERLİN İÇ ve DIŞ TİCARET
Algan Karayazgan
İletişim: İvedik OSB 1341. Cad. No: 75 /1 Ostim / Yenimahalle / Ankara
Tel: 0312 282 84 34
Gsm: 0532 056 37 92
E- mail:
algan_karayazgan@hotmail.com
Web: www.perlinperdesistemleri.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 739431

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.