davillo tekstil

Ankara Fatih Tekstil / Ankara

Ankara Fatih Tekstil / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara

Ankara’nın kıymetli firmalarında “Ankara Fatih Tekstil’de yenilik bitmiyor. Muammer Kanbur ve Fatih Kanbur’un sahipliğini yaptığı “Ankara Fatih Tekstil,” ev tekstili, perde, halı, mefruşat grupları, döşemelik kumaşlar hazır zebra – stor perdeler ve bir mağazaya yetecek kadar bol çeşit ile hizmetine devam ediyor. Türkiye geneline piyasa değerinin biraz altında ürün vererek, sürüm den kazanan Fatih Tekstil, insan odaklı vizyonlarına yenilerini ekleyerek rotasını daha da aydınlatarak yol alıyor.

5500 m2 alanda, 40 kişilik istihtam ekibi ile yeniliklerin altına imza atarak kontrollü büyümeye devam eden Ankara Fatih Tekstil, 1,5 yıl önce bünyesinde oluşturduğu “Online E Tahsilat Sistemi “ile ödemelerini kabul ederek müşterisine kolaylık sağlıyor. Fatih Tekstil, müşterilerine rahatsızlık vermeden ve müşterisinin mağazasına tahsilata kimseyi göndermeden direk kurduğu bu güzel oluşum üzerinden daha hızlı ve yenilikçi anlayış ile tahsilatını gerçekleştiriyor.

Yeniliklere her zaman açık olan “Ankara Fatih Tekstil’in sahiplerinden Sayın Fatih Kanbur’un geniş vizyonu ve ticarete farklı pencereden bakması, geniş müşteri kitlesine sahip olmakla birlikte; firmasını daha yukarıya taşımasına vesile oluyor. Bünyesinde oluşturdukları “Halkla İlişkiler Birimi” bu durumun bir özeti ve ilk adımıdır. Firmasına giren müşteriye direkt muhatap sağlayan Sayın Kanbur, kurumsallaşma boyutunda  hızlı bir şekilde yol alıyor. Özellikle toptancı ayağında “Halkla İlişkiler Biriminin “ önemi iletişim konusunda ve çözüm noktasında çok önemli olmakla birlikte; Fatih Tekstil’in gelmiş olduğu noktanın  adeta bir çizelge ekstresini  oluşturmaktadır.  

Teknolojik alt yapısını baştan sona değiştiren “Ankara Fatih Tekstil’de” hareketlilik bitmiyor. Şu günlerde her yıl Antalya’da düzenlenen “Ev Tekstili, Hediyelik Eşya Fuarı’na” katılımcı olarak katılan Fatih Tekstil, son hızı ile fuar hazırlıklarını sürdürüyor. Fuar farkındalığının bilincinde olan Fatih Tekstil, her yıl olduğu gibi bu yılda, kıymetli partnerlerini bu fuarda temsil etmeyi hedefliyor.

Hedef demişken; hedeflerine bir bir ulaşan Ankara Fatih Tekstil, teknolojiyi en iyi kullanan toptancılarımızdan olmakla birlikte, her geçen gün vizyon anlayışını genişleterek yol alıyor. Sözde değil, uygulamalı vizyon anlayışını; müşteri sahasına çok iyi yansıtarak meyvelerini topluyor. Bir adım uzağını, öncesinden gören ve yeniliklere kapısını sonuna kadar açan Fatih Tekstil Ailesi, ürün yeniliğinin dışında, ticari anlamda ve müşteri iletişimi anlamında akran firmalarını geniş vizyon anlayışı ile geride bırakıyor. Artık kulvarın darlaştığı, yarışın hızlandığı ve donanımsızların yarı yolda kaldığı bu yarışta, sizde geri kalmamak için, geç kalmış sayılmazsınız, yeter ki erken hareket  edin.

Tebrikler “Ankara Fatih Tekstil”…

Ankara Fatih Tekstil

İletişim: Altınevler Mah. Plevne Cad. No:79 / Gülveren / Altındağ / Ankara

Tel: 0(312) 312 32 60

E- posta: info@ankarafatihtekstil.com

Web: www.ankarafatihtekstil.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 737537

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.