davillo tekstil

AKBULUT TOPTAN TEKSTİL / ANKARA

AKBULUT TOPTAN TEKSTİL / ANKARA

Haber: Emel Benli / Ankara

Ankara’nın bir merkez ilçesi olan Altındağ’ın Gülveren Semti’nde Ev Tekstili toptancılığına devam eden “Akbulut Grup Toptan Tekstil” ticaretine devam ediyor. 1999 yılında ev tekstil sektörüne ilk adımını atan Sayın Cemil Akbulut, 2006 yılında kendi firmasını kurarak, aktif pazarlamada konusunda yüksek performansı yerini korumaya devam etmiştir.

Bünyesinde nevresimlik kumaş, Duck Bezi, Balkon Brandası Kumaşı, Akvil Kumaş, Ham Bez, Pike Takımı, Uyku Seti, Nevresim Takımı, Tül Perde, Fonluk Kumaş ve havuz ürünleri bulundurmaktadır. Her bir kalemi kulvar ürünü olan ve yenilikçiliğe önem veren Sayın Cemil Akbulut, aynı zamanda; 24 başlıktan oluşan “Akbulut Grup Kartela Seti’nin” de kesimine bünyesinde yer vermektedir. 

“Ucuz satıp, sürümden kazanıyoruz.” Diyen Sayın Akbulut aslında bu cümlesi ile bir mesaj vererek satış stratejisini açıklamış oldu. Adeta slogan haline getirdikleri, bu cümle ile hiçbir müşterisi küstürmeden kapısından geri çevirmediğini bizlerle paylaştı.

Güler yüzlü satış politikası, üzerinde sıklıkla durduğu esnek ticaret şekli ve kaliteli ürün anlayışı ile Türkiye geneline ürün veren, özellikle Ankara başta olmak üzere, İç Anadolu ve Batı Karadeniz Bölgesi’nde daha aktif olmakla birlikte; sıcak ticaretini koruyan “Akbulut Tekstil Ailesi,” ürün konusunda da, dudak uçuklatıcı cinsten bir stoka sahip…

“Eskiden kalma bir alışkanlığım olan ”mal stoklama” benim artık ticaret anlayışım oldu.” Diyen sevgili meslektaşımız Cemil Akbulut’a ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyor, Akbulut Ailesi ile sizleri tanıştırmaktan onur duyduğumuzu dile getirmek istiyoruz. Eskiye olan özlemimizi, bol stoklu depolarla gideren bu firma, bu gün bize unuttuğumuz bir çok değeri hatırlatırken; Sayın Cemil Akbulut gibi bir değerinde, sektörümüze neler kattığını öğretti…

AKBULUT TEKSTİL

Cemil Akbulut

İletişim: Gülveren Mah. Plevne Cad. No: 43 / Altındağ / ANKARA

Tel: 0312 581 05 44

Gsm: 0532 517 76 69

E- posta: cemilakbulut@hotmail.com

Web: www.akbulutgruptekstil.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 225597

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.