davillo tekstil

Ali Koç Ev Tekstili / Konya

Ali Koç Ev Tekstili / Konya

Haber: Emel Benli / Konya

Ev Tekstil sektörünün en tanınmış toptancı yüzlerinden Sayın Ali Koç, memleketi Konya’da sektörüne hizmet vermeye devam ediyor. 2008 yılında sektöre ilk adımını atan Sayın Koç, Konya’nın bir merkez ilçesi olan Selçuklu’da Toptan Manifaturacılar Çarşısı’da 2010 yılından beri toptancı kimliği ile bilinmekte ve İç Anadolu başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Konya'da iki toptan mağazasına sahip olan ev tekstilini kapsayacak tüm ürünleri bünyesinde bulunduran “Ali Koç Ev Tekstil” iş ortakları olan partnerleri;  Kristal, Fiesta, Örtüm, Belenay, Merinos, Armada, Sarar, Özerdem Tekstil, Nurpak Havlu, Julie, Aksu, Dinarsu ve en son olarak ta bünyesine Brillant Halı’yı katmıştır.

Konya Brillant Halı Satış Noktası olan Ali Koç, sağlam markalarla yolu devam etmektedir. Kalite, yenilik, uygun fiyat ile hizmete veren Ali Koç Tekstil, yatak örtüsünden, nevresim takımına, nevresimden battaniye guruplarına  varıncaya kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

“Ev Tekstili Sektöründe istikrar çok önemlidir. Firmanızı ve ürünlerinizi güncelleyemesseniz geri kalırsınız. Biz Ali Koç Tekstil olarak adımızı; yeniliğimize ve istikrarımıza borçluyuz.” Diyen Ali Koç Tekstil’in sahibi Sayın Ali Koç, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, aynı gün siparişlerinizi kargoya vererek yola çıkartmaktadır. Yeter ki siz yeniliği isteyin…

ALİ KOÇ TOPTAN EV TEKSTİLİ

İletişim Merkez : Musalla Bağları Mah. Toptan Manifaturacılar Çarşısı Uludağ Sk. No:44 / Selçuklu / KONYA

Tel: 0332 237 54 76

Fax: 0332 237 54 77

Gsm: 0545 530 51 71

E- posta: alikocaevtekstil@hotmail.com

Web: www.alikocevtekstil.com

Brillant Halı: Musalla Bağları Mah. Çakırlı Cad. No:60 / Selçuklu / KONYA

Tel: 0332 237 54 78

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 487208

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.