davillo tekstil

Mastro Plisse / Konya


Mastro Plisse / Konya

Haber: Emel Benli & KONYA

“Türk Mühendislerine güvenin; biz daha iyisini yaparız.”

                                                     Mastro Yön. Kur. Baş. Celalettin Sözer 

2004 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliğini  bitiren sektörümüzün kıymetli isimlerinden Sayın Celalettin Sözer, arkasından da Newyork’ta Yale Üniversitesi MBA bölümünden mezun olmuştur. Kariyer sahibi meslektaşımız Sayın Sözer, sektörümüzde 10 yıllık tecrübesiyle kendi firması olan Mastro ile kariyerine devam etmektedir. Yüksek vizyonları, sektöre bakış açısı ve her biri  kariyer sahibi mesai arkadaşları ile yol alan ve Plisse Perde üreticisi, Mastro’nun Yön. Kur. Başkanı olan Celalettin Sözer,  Türkiye geneline “Mastro Pilisse” tescilli markası ile hizmet vermektedir.

Plisse Perde üretici bayilik  ve alt bayilik hizmeti veren  Mastro, aynı zamanda Plisse Perde üretim ekipmanları, kumaşları, plastik ve komponent parçaları üretimi yapmaktadır.  Plisse Perdelik kumaşlarında 15mm’lik ve 20mm’lik kumaş seçenekleri ile 70 farklı renk ve desende alternatif sunan Sayın Celalettin Sözer’in firması Mastro, Tükiye’nin Konya ilinde bulunup; 1200 m2 alana yayılı 5 katlı bünyesinde toplamda 24 kişiye istihtam sağlamaktadır. Her biri alanında deneyimli, üniversite mezunları olan Mastro çalışanları; mühendislerden, bilişimcilerden, desinatörlerden, grafik tasarımcılarından oluşmaktadır.

Mastro’nun tüm ürünleri tasarım tescilli olup; aynı zamanda patenti Mastro tarafından alınmıştır. Tüm üretim ve satış hakları Mastro’ya ait olmakla birlikte; her biri sektörümüzün gelişimi açısından önemli ürünlerdir.

Aynı zamanda Türkiye geneline bayilik veren Mastro Plisse; Mekanik Perde Sistemcilerimize kurulumu ve eğitimi de dahil olmakla birlikte, bayilik hizmeti vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen, kalitenin peşinden koşan, garanti kapsamlı hizmet isteyen tüm üretici sistem perdecilerimiz Mastro ile alarak sektörümüze  farklılık katabilirler.   

Türk Mühendislerine güvenin; biz daha iyisini yaparız.” Diyen Mastro’nun sahini Mühendis Celalettin Sözer, Türk Mühendislerinin donanımına ve yüksek performansına siz değerli sektör mensuplarımızın da  güvenmesini, onlara destek olunmasını arzularken; sektörümüzün en büyük eksiğinin değerli mühendislerimize yer verilmemesi olduğunu vurguluyor. Mühendis Sayın Celalettin Sözer’e katılıyor ve Mastro ile başarı dolu yıllar diliyoruz. 

Siz değerli Sektör Mensuplarını bilgilendirmek üzere, misafir olduğumuz Mastro’dan sizlere zaman zaman haberler vereceğiz. Farkım olsun diyenlerin yeni adresi Mastro…Yüksek vizyon, yüksek performans.

MASTRO PLİSSE

İletişim: Horozluhan Mah. Şenyurt Sk. Otoplaza Sitesi No:8 Selçuklu / KONYA

Tel: 0332 249 00 00

Fax: 0322 249 00 12

E- posta: info@mastroplisse.com

Web: www.mastroplsse.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 107336

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.