davillo tekstil

Özel Tasarım Perde Sistemleri / Fatih Elbistan / Gaziantep

Özel Tasarım Perde Sistemleri / Fatih Elbistan / Gaziantep

Haber: Emel Benli / Gaziantep

Perde Sistemleri Sektörüne 14 yıldır hizmet veren “Özel Tasarım Perde Sistemleri” Gaziantep’ten Lineart markası ile hizmet veriyor. 2500 m2 alanda her biri alanında donanımlı 30 çalışanı ile Gaziantep başta olmak üzere, İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu, ve Doğu Anadolu’ya sistem perdeleri alanında hizmet veren “Özel Perde Tasarım’ın” sahibi Sayın Fatih Elbistan’a konuk olduk.

Gaziantep / İbrahimli’de bulunan iş yerinde zebra, stor, dikey tül stor, ahşap jaluzi imalatı gerçekleştirmektedir. Ayrıca bir Dünya markası olan Plicell’inde Üretici Ana Bayiliğini yapmaktadır. Motorlu Sistemler alanında ise Somfy’nin eksperliği görevini yürütmektedir.

Lineart markası altında zebrada 150 ve yine stor kartelasında da 150 başlıkla hizmet vermektedir. Lazer kesimde ise sınırsız katolok resimleri ile hizmete devam etmektedir. Yine gündemden düşmeyen dikey tülde ise kaliteden ödün vermemektedir.

Disiplinli çalışma anlayışı, temiz ve tertipliliği, müşterisine olan sevgi ve saygısı, itinalı iş teslimi gibi birçok konuda diğer meslektaşlarından farklılık gördüğümüz Sayın Fatih Elbistan, sektöründe yıldızı parlayanlardan olmaya devam ediyor.

Tecrübesini ve meslek bilgisini harmanlayarak titiz işlerin altına imza atan Sayın Elbistan’ın çok mal satmak gibi bir derdinin olmadığını, kaliteli hizmet vermenin çabasında olduğunu sohbetimizin ilerleyen dakikalarında anlıyor ve ayrıcalığını keşfettiğimiz iş adamımıza başarılarının devamını diliyoruz. 

Özel Tasarım Perde Sistemleri

Fatih Elbistan

İletişim: Güvenevler Mah. Duisburg Bulvarı 29027 Sk. Orkide Apt. Altı No: 2 Şehitkamil / GAZİANTEP

Tel: 0342 341 55 44 pbx

Fax: 0342 341 20 70

Gsm: 0532 608 05 69

Web: www.ozelperdetasarim.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 928940

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.