davillo tekstil

Elegant Home / Eyüp Körcük / Gaziantep


Şehr-i Ayıntab-ı Cihan’da Elit, Butik Bir Mağaza, Elagant Home…

Haber: Emel Benli & Gaziantep

1641 ve 1671 yıllarında iki defa kenti ziyaret eden Evliya Çelebi, kentte 22 mahalle, 8 bin ev, 100 kadar cami, medrese, han, hamam ve bir de kapalı çarşı, olduğunu yazar ve seyahatnamesinde aynen "Dünya yüzünden geniş bir ili, göz alıcı büyük yapıları her yerden aranan eşyası, birçok mezraları, bolluk ve verimliliği, bitimsiz yiyecek ve içecek pınarları ve ırmaklarıyla burası ' Şehr-i Ayıntab-ı Cihan'dır" der.

Biz “Perde Satıcıları Haber Portalı Aileside” Ankara’dan kalkıp eski adı ile Şehr-i Ayıntab-ı Cihan, yeni adı Gaziantep olan tarih kokulu şehre bir yolculuk yaparak “Elagant Home’da  konakladık.

Gaziantep / İbrahimli'de bulunan Elagant Home’un sahibi Sevgili meslektaşımız Eyüp Körcük, 1998 yılından beri sektörümüze hizmet vermiş ve halen kendi mağazası olan Elagant Home’la yoluna perakende ayağında devam etmektedir. 200 m2 alanda kişiye özel tasarımlarla, butik bir mağaza oluşturan Sayın Körcük, perde ve sistem perdeleri, motorlu perdeler, ofis perdeleri, perde aksesuarları ve özellikle döşemelik kumaş satmaktadır. Kalitenin peşinden koşan perakendecimiz, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

Sektörün perakende ayağında sıkıntılarını ve güzelliklerini anlatan Eyüp Bey ve sevgili eşi Demet Hanım Gaziantep / İbrahimli tüketicisine en üstün performans ile elit hizmet vermeye devam ediyor. 4 çocuklu bu güzel aile, misafirperverliğini de bizlere göstermiş ve bizleri doğanın kollarına bırakarak, Demet Hanımın ellerinden Antep’in kilis tavası, acılı yemekleri ve eşsiz lezzete sahip baklavasını tattırarak mest etmiştir. Bize de kendilerine kuru bir teşekkür etmek düşmüştür.

Elegent Home Perde Tasarım

Eyüp Körcük

İletişim: Emek Mah. Gazi Ali Düşün Cad. Bulvar Sitesi A Blok No:49 / A / Gaziantep

Tel: 0 342 322 20 28

Gsm: 0 532 551 08 11 - Eyüp KÖRCÜK

E- posta: eleganthome27@outlook.com

Web: www.eleganthome.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 338448

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.