davillo tekstil

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin En Büyük Perde Toptancısı Bereket Life Tekstil.


Güneydoğu Anadolu Bölgesinin En Büyük Perde Toptancısı Bereket Life Tekstil.

Güneydoğu Anadolu’nun en büyük perde ve fonluk toptancılarından Bereket Life, başarıya doymuyor. Yön. Kur. Başk. Sayın Mehmet Doğan’ın yönetimindeki firma, Padişah markası ile gönüllere dokunmaya devam ediyor. 5 Bölge sorumlusu, 33 çalışanı ile Gaziantep şehrine istihdam sağlayan  Bereket Life, Türkiye’nin Edirne’den Karsa tüm şehir ve bölgelerinde müşteriye sahip olmakla birlikte Türkiye’nin bilinirliliği en yüksek firmalarından biridir.

Taç, Brillant gibi Dünya markaları ile yol alan Bereket, Türkiye’nin en büyük stok tutan birkaç firması arasında yer almaktadır. Havuz ürünleri, Padişah Kartela setinde ciddi anlamda kesim hizmeti bulunan Bereket Life yurt içine olduğu kadar, yurt dışına da ürün satarak sektörümüzün, ihracat ayağında da yüzünü güldürmektedir.

Padişah markası ile yıldızı parlayan Bereket Life, 200 başlığın üzerinde olan Padişah’a her geçen gün yeni başlıklar ilave ediyor. Yılın en yeni trend tül perde ve fonluk kumaşları Padişah’ta toplanırken, geçmişine sahip çıkan Bereket Life, geçmişte olduğu gibi şimdi de ekstrafor üretmeye devam ediyor. Ekstraforun her çeşidini üreten Bereket zaman zaman gerçekleştirdiği kampanyalı satış etkinlikleri ile de biliniyor.

Bünyesinde biz “Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesini” en güzel şekilde ağırlayan Bereket Life’nin Sahibi Sayın Mehmet Doğan’a ve mesai arkadaşlarına çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Gaziantep’de bulunan Bereket Life’nin bir çayını, kahvesini içmenizi mutlaka tavsiye ederiz. 

BEREKET LİFE TEKSTİL
Mehmet Doğan
İletişim:  Kocaoğlan Mah. Mehdi Efendi Sk. No:22 /A Şahinbey / Gaziantep
Tel:
 0(342) 231 67 61

Web: www.bereketlife.com.tr

E- posta: info@bereketlife.com.tr

Yorumlar

  • Semra  ekinci
    Semra ekinci

    Selam ben perde sipariş vermek istiyorum metre fiyat ne kadar acaba sanlı Urfa Viranşehir

    15 Ocak 2022 12:50

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 17384

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.