davillo tekstil

Körükçü Tekstil Toptan Perde / Gaziantep


Körükçü Tekstil Toptan Perde / Gaziantep

Haber: Emel Benli / Gaziantep

Gözü Kara Çocuk, Kısa Sürede Uzun Yol Kat Etti…

15 yıl önce çıktığı perde sektörü yolculuğunu, bir yıl önce Gaziantep’te kurduğu toptan perde firması ile taçlandıran gözü kara çocuk, Erdinç Büyükkörükçü; başarısı ile adından söz ettirmeye başladı. Sektörün en genç firma sahiplerinden biri olan Erdinç Büyükkörükçü, iyi bir işadamı olma yolunda ilerleme kaydediyor.

Gaziantep Merkez’de kurduğu firmasında, perde ve fonluk toptancılığı yapan ve esnek ticaret anlayışı ile daha şimdiden kaliteyi arkasına alan Sayın Büyü körükçü ” Körükçü Tekstil’i” kurarken şimdilik 50 başlıktan oluşan Fabian Markası’nı da beraberinde oluşturarak; Türkiye genelinde ki bilinirliliğini artırmaya devam ediyor.

Perde Sektörü’nün hatırı sayılır bir, iki firmasında bölge sorumluluğu yapan ve yeterliliğini sağlayan Gözü kara çocuk, artık enerjisini kendi firmasına harcayarak, kendi markası olan Fabian’ı en kaliteli ve kulvarda koşan ürünler ile zenginleştirerek, sektörde yerini almaya çalışıyor.  40 yıllık üstatlardan geri kalmayan Erdinç Büyükkörükçü, yeniliğin şart olduğunu dile getiriyor. Ve esnek yapılan ticaretten yana olduğunu, başarının çalışmaktan geçtiğini ve her bölgeye ayrı ayrı ürünlerle hitap ettiğini belirtiyor.

Biz “Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesini” firmasında en güzel şekilde ağırlayan Erdinç Bey, Fabian Markasının haricinde, ciddi anlamda tuttuğu stok ile havuz ürünlerine de yer veriyor. Başta Gaziantep olmak üzere, İç Anadolu, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine en hızlı lojistik anlayışı ile hizmet veriyor.

Henüz bir yıllık bir firma olmasına rağmen, güler yüzlülüğü, esnek ticareti ve yenilikçilik anlayışı ile kısa sürede çok yol kat ederek; kendisine  geniş bir müşteri portföyü  oluşturan Gözü kara çocuk Erdinç Büyükkörükçü, hiçbir firmada olmayan çok özel kolleksiyonu ile mağazalarınıza farklılık katıyor.   

Yenilikçi, heyecanlı, atak ve genç meslektaşımız Erdinç Büyükkörükçü’de başarı ışığını görüyor ve hiç tereddütsüz dile getiriyoruz ve siz değerli perakendecilerimize en çok lazım olan yenilik, kalite ve esnek ticaret anlayışı ile sahaya çıkan “Gözü Kara Çocuk,” bilgisi ve azmini ile birleştirerek sektöre yeni bir yüz olacaktır… Yeter ki sen ilkelerinden vazgeçme.

Körükçü Tekstil Toptan Perde

Erdinç Büyükkörükçü

İletişim: Fatih Mah. Maraşal Fevzi Çakmak Bulvarı. No:157 / A / Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 999 14 43

Gsm: 0545 330 86 96

E- posta: erdincbuyukkorukcu@gmail.com

Web: www.korukcutoptanperde.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 349674

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.